MODA - ÜNLÜLER

Eski First Lady Carla Bruni, Messika’nın Midnight Sun koleksiyonunun yüzü oldu

Messika, yeni Midnight Sun High Jewelry koleksiyonu ile 1970’lerin çılgın gece hayatını ve şıklığını yansıtıyor. Fransa’nın eski first lady’si Carla Bruni’nin yüzü olduğu bu coşkulu koleksiyon, renkli setlerden oluşuyor

Eski First Lady Carla Bruni, Messika’nın Midnight Sun koleksiyonunun yüzü oldu

Valérie Messika, 10’uncu High Jewelry koleksiyonu için ilhamını 70’li yılların en çılgın gecelerinin sarsılmaz enerjisinden alıyor. Yeni Messika High Jewelry koleksiyonunun yüzü seçilen Fransız şarkıcı ve model Carla Bruni, bir moda ikonu olmasının yanı sıra zarafeti ve çekiciliğiyle 1970’lerin yıkıcı ruhunu yeniden canlandırıyor. Feminenliği ve büyüleyici varlığıyla Bruni, yeni koleksiyonun enerjisini yansıtıyor. Midnight Sun koleksiyonu, Messika evinin pırlanta ustalığının bir dışa vurumu olduğu kadar ışık ve kontrast oyunu olan çok yönlü setlerini gözler önüne seriyor.

Güçlendirilmiş haliyle geceyi mistik ve düşsel bir aura ile aydınlatan sarı pırlanta, gecenin kraliçesi olarak öne çıkıyor ve Messika ilk kez beyaz pırlantayı gölgede bırakarak Carla Bruni'yi zaman içinde, gece ve gündüz arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Valérie Messika bu yıl, her biri bir diğerinden daha canlı, olağanüstü setlerden oluşan bir koleksiyon yaratıyor. Kreasyonların her biri, Diana Ross'tan Andy Warhol'a, Grace Jones'tan Freddie Mercury'ye kadar dönemin sembolik figürlerinin ruhunu yansıtıyor. Renkli setler, iddialı kıvrımlarla koleksiyon, karanlıkta doğan güneş gibi yeni bir dönemin başlangıcını simgeliyor.

Valérie Messika, yeni koleksiyonuyla ilgili, "Midnight Sun ile Messika, bu eşsiz eğlencenin etkileyici tarihini gözler önüne seriyor. Dönemin gece mekanları, tüm karşıtlıkların ve gösterişin doruk noktasıydı. Hipnotik ruhu ilham ve arzu kaynağı olmaya devam eden, geleneklerden uzak mekanlardı. Bu heyecanlı ve cüretkar temayı cazibeli Carla Bruni'den daha iyi kim canlandırabilir?" yorumunda bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog