MODA - ÜNLÜLER

Rihanna, anneler ve anne adayları için iç çamaşırı koleksiyonu çıkardı

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Rihanna, markası Savage x Fenty’den anne adayları ve taze anneler için sutyen, bralet ve ev kıyafetlerine odaklanan bir kapsül koleksiyon çıkardı

Rihanna, anneler ve anne adayları için iç çamaşırı koleksiyonu çıkardı

Muhtemelen dünyanın en stil sahibi annesi olan Rihanna, her iki hamileliği boyunca da bebek bekleyen kadınların da son derece modaya uygun görünebileceğini kanıtladı. Şu anda A$AP Rocky ile ikinci bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan ünlü yıldızın anne adayları için tasarım dünyasına adım atması da kaçınılmazdı. Rihanna bugün, markası Savage x Fenty’den anne adayları ve taze anneler için sutyen, bralet ve ev kıyafetlerine odaklanan bir kapsül koleksiyonu piyasaya sürdü.

Rihanna'nın kendisi tarafından tasarlanan yeni kapsül koleksiyon, üç yeni bralet stilinin yanı sıra büyük boy bir tişört içeriyor. Çamaşırların ve tişörtün bederleri XXS ila 4X, fiyatları ise 35 ile 60 dolar arasında değişiyor.

Rihanna, "Yeni kapsül koleksiyonumuz, annelere yolculuklarının her aşamasında güven ve rahatlık sunuyor" deyip devam ediyor: "Kadınlara, anne olarak da seksi olabileceklerini ve kendilerini iyi hissedebileceklerini hatırlatmak istiyorum."

Koleksiyondaki çeşitli renk gruplarına sahip üç bralette, markanın en çok satan siluetlerinden ilham alındı. Yeni ve hamile anneler düşünülerek tasarlanan modeller; tek elle kullanılabilirlik, emzirmeye müsaitlik (koltuk altından yakaya kadar açık), öne bakan ayarlanabilir askılar ve bir dizi emzirme tokası içeriyor. Logolu tişörtün üstünde ise ‘Daha fazla bebek yap’ yazıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler