EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Engin Öztürk ve Nautica’dan doğaya dönüş hikayesi

Nautica ile oyuncu Engin Öztürk, iş birliklerini yeni bir kampanya ile kutluyor. İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu için hazırlanan ‘Doğaya Dönüş’ temalı kampanyanın fotoğrafları, Akyaka ve Göcek’in eşsiz doğasında çekildi

Engin Öztürk ve Nautica’dan doğaya dönüş hikayesi

Nautica; marka elçisi Engin Öztürk ile iş birliği yaparak hayata geçirdiği yeni kampanyayla İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunu sundu. İş birliğinin üçüncü sezonunda markanın global tutkusu olan doğa yine başrolde yer aldı. Ege kıyılarında gerçekleşen kampanya çekiminde, ünlü aktör ‘Doğaya Dönüş’ temasıyla herkesi keşfetmeye davet ediyor.

Doğadan aldığı ilhamla 1983 yılından bu yana macerayı ve doğayı sahiplenerek dünya genelinde bir kültür yaratan Nautica, Engin Öztürk ile iş birliğinde de marka DNA’sını ortaya koyuyor. Kampanya karelerine eşlik eden Akyaka ve Göcek’in eşsiz doğası, kampanyanın ‘Doğaya Dönüş: Tarzını Yeniden Keşfet!’ mesajını güçlendiriyor. Nautica ile Öztürk’ün iş birliklerinin üçüncü sezonunda, kendini ifade etmekten çekinmeyen moda tutkunlarını konfor ve daha fazla renk bekliyor. Sezonun ruhunu yansıtan, son derece çarpıcı parçalar ve hareket kabiliyeti sağlayan teknik kumaşlarla, doğada bulunan renklerden oluşturulmuş ürünler; Engin Öztürk X Nautica İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda 30 Nisan itibariyle Nautica mağazaları ve Nautica-tr.com’da yerini aldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler