EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

En iyi 10 stili ile Elle Fanning

2 yaşından beri kamera karşısında olan Elle Fanning bugün 23. yaşını kutluyor. Vanity Fair tarafından 2019 yılında En İyi Giyinen İsimler arasında gösterilen yetenekli oyuncunun çok konuşulan kırmızı halı kombinlerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
09.04.2021
En iyi 10 stili ile Elle Fanning

14 Mayıs 2019, Cannes Film Festivali'nde jüri üyesi olan Elle Fanning 'The Dead Don't Die' galasında Gucci elbisesi ve Chopard mücevherleri ile hayranlık uyandırdı.


21 Mayıs 2019, Cannes Film Festivali 'Once Upon a Time' galasında Dior etek ve Agent Provocateur korse ile kombini ile ikonik bir görünüm sergiledi.


Mayıs 2019, Cannes Film Festivali'nin ikinci gününde Les Miserables galasına Valentino elbisesi ile katılan Elle Fanning masal kahramanları gibiydi...


Mayıs 2017, Cannes Film Festivali 'How To Talk To Girls At Parties' galasında Gucci elbisesi ile yine büyüleyiciydi... 


Mayıs 2016'da, 'amfAR's Cinema Against AIDS' davetinde Valentino elbisesi ile moda editörlerinin yıldız listesine girmeyi başardı.


Temmuz 2019'da Microsoft Theater Los Angeles'ta bir davete katılan Elle Fanning gümüş rengi ışıltılı elbisesi ile beğeni topladı.


Mart 2019, Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Miu Miu defilesinde oldukça zarifti...


Mayıs 2019, Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen Chopard davetine Prada balo elbisesi ile katıldı.


25 Mayıs 2019, 72. Cannes Film Festivali kapanış gecesinde Reem Acra tasarımı elbisesi ile peri masallarından çıkmış gibiydi...


Ekim 2019, başrol oyuncuları arasında olduğu "Maleficent: Mistress of Evil" galasına monoblok kırmızı bir takım ile katılarak maskülen bir şıklık yakaladı.

Bonus: Keira Knightley'nin en iyi 10 stili


Önceki ve Sonraki
Haberler