MODA - ÜNLÜLER

En iyi 10 görünümü ile Blake Lively

Bugün 33. yaş gününü kutlayan üç çocuk annesi Blake Lively, Hollywood'un stili ile en çok beğeni toplayan yıldızlarından. Güzel oyuncunun hafızalara kazınan 10 görünümünü bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
25.08.2020
En iyi 10 görünümü ile Blake Lively

Blake Lively eşi Ryan Reynolds ve üç çocukları ile birlikte Hollywood'un mutlu ailelerinden... Güzel oyuncu hamilelik stili ile de çok takip edildi. 


1.78 boyundaki alımlı oyuncu günlük hayatında olduğu kadar galalar ve davetlerde de maskülen tarzın öncülerinden. Blake Lively, 2018 Eylül'de, Londra'da 'A Simple Favor' filminin galasında bebek pembesi takımıyla beğeni toplamıştı. 


Ağustos 2018'de New York sokaklarında görüntülenen Blake Lively renkli patchwork takımı ve pembe aksesuarları ile neşeli bir stil sergiledi. 


2018 yılına maskülen tarzı ile damga vuran Blake Lively, Paris'teki 'A Simple Favor' galasında lacivert takımı, kadife büstiyeri ve kravatı andıran şalı ile yine kendine has bir görünüm sergiledi. 


Blake Lively'nin  baştan aşağı neon yeşil takımı ile New York sokaklarını adeta aydınlattığı bir gün...

Bonus: Oversized parçalar nasıl kombinlenir? 


2016 yılında Cannes Film Festivali'nde Vanity Fair ve Chanel davetine katılan güzel oyuncu kol ve eteklerindeki renkli tüy detay ile yine dikkat çekti. 


2018 yılında Las Vegas'ta bir sinema platformunun davetine katılan Blake Lively mini ceket elbisesini renkli bir papyon ile farklılaştırdı. 


Metropolitan Müzesi'nde düzenlenen MET GALA'nın 2017 yılındaki kırmızı halı geçişine tavus kuşu detaylı ve ten rengi işlemeli elbisesi ile damga vurdu.


2019 yılında Christian Dior'un Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2019 defilesine katılan Blake Lİvely Dior tasarımı elbisesi ile sahnedeki tasarımları gölgede bıraktı. 


Blake Lively, 2014 yılının MET GALA kırmızı halı geçişinde ten rengi elbisesi ile hafızalara kazındı. 

Bonus: Blake Lively'nin bilinmeyenleri


Önceki ve Sonraki
Haberler