MODA - ÜNLÜLER

Emrata ve Gigi Hadid, Victoria’s Secret’ın yazlık iç çamaşır koleksiyonu için poz verdi

Son dönemin en gözde modellerinden Emily Ratajkowski, Gigi Hadid, Paloma Elsesser ve Tina Kunakey; Victoria’s Secret’ın Escape to Summer 2024 iç çamaşırı kampanyasında bir araya geldi

profil
BT Ekip
03.07.2024
Emrata ve Gigi Hadid, Victoria’s Secret’ın yazlık iç çamaşır koleksiyonu için poz verdi

Victoria’s Secret; Emily Ratajkowski, Gigi Hadid, Paloma Elsesser ve Tina Kunakey’in modelliğini yaptığı cezbedici iç çamaşırı ve pijama koleksiyonunu Escape to Summer 2024 kampanyasıyla tanıttı.

Markanın Nisan ayındaki gösterişli mayo kampanyasının ardından Mikael Jansson tarafından çekilen bu son kampanya, 2000’li yılların başına nostaljik bir yolculuğa çıkıyor. Emily Ratajkowski, kendine özgü şehvetli bakışlarıyla, kampanyanın gösterişli arka planında öne çıkan Shine isimli askılı bralet ve mini etek takımı giyiyor. Paloma Elsesser, kampanya fotoğraflarından birinde güneşli bir odada uzanırken pullu bralet ve mini etekle sarıyı sergiliyor.

Gigi Hadid, ışıltılı detaylarla süslenmiş siyah korse üstüyle göz kamaştırıyor; şık örgülü kolyesi, saten uzun eteği ve işlemeli kemeri görünümünü tamamlıyor.

Korse üstler, dantelli tişörtler ve ışıltılı elmas taklidi süslemelere sahip siluetler, kampanya için Emmanuelle Alt tarafından iddialı mücevherlerle eşleştirilmiş.

Koleksiyonun renk paleti, stilleri karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmel olan derin zümrüt, canlı sarı ve eskimeyen siyahı içeriyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler