MODA - ALIŞ - VERİŞ

Nike ve Swarovski’den kristallerle süslenmiş iki yeni Air Max Plus

Nike ve mücevher markası Swarovski, iş birliklerine Tatil 2024 dönemi için hazırladıkları iki yeni ayakkabıyla devam ediyor. Nike’ın en sevilen modellerinden Air Max Plus, bu iş birliği için kristallerle süslendi. Ayakkabılardan bir çift, rengi ve kristalleriyle ‘ay ışığını’ yansıtırken, diğeri ise ‘günbatımı’nı simgeliyor

profil
BT Ekip
03.07.2024
Nike ve Swarovski’den kristallerle süslenmiş iki yeni Air Max Plus

Nike ve Swarovski, 2024 Holiday dönemi için Air Max Plus’ın iki yeni kadın versiyonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ayakkabılardan, ‘Ay Işığı - Moonlight’ olarak adlandırılan bir çift siyah beyaz renk şemasına sahipken, diğeri klasik ‘Gün Batımı - Sunset’ renk paletini sergiliyor. Her iki çift de Swarovski kristalleriyle süslendi. ‘Sunset’ çiftinin tabanında kristaller bulunurken, ‘Moonlight’ çiftinin imzası olan TPU katmanları kristalleri içeriyor.

Geçmişte Nike, altın ve gümüş Air Max 97’ler gibi klasik Air Max modellerinin Swarovski versiyonlarını tanıtmıştı. 2017 yılından bu yana ışıltılı detaylarla süslenen bu versiyonlar, standart versiyonlara göre daha yüksek bir fiyatla satılıyor. Swarovski Air Max Plus’ın da bu trendi sürdürmesi bekleniyor.

Yalnızca kadın bedenlerinde mevcut olan bu modelin perakende fiyatı, her biri için 450 dolar olarak belirlendi.

Sonuç olarak Nike ve Swarovski'nin iş birliği, önümüzdeki Tatil sezonunda kadın spor ayakkabı meraklılarına heyecan verici teklifler vaat ediyor. Her biri benzersiz renk şemasına sahip iki yeni Air Max Plus çeşidinin piyasaya sürülmesi, markaların yeniliğe ve stile olan bağlılığını yansıtıyor. 

Nike serisinde kült bir retro spor ayakkabı olarak görülen Air Max Plus, ilk olarak yaklaşık 26 yıl önce koşu ayakkabısı olarak tasarlandı ve sallanan palmiye ağaçlarından ilham alan TPU yüzeyleriyle tanındı. Bugün, degrade renkli üst kısımların remiksleri spor ayakkabı tutkunlarını çok etkiliyor ancak kristallerin eklenmesi onu bambaşka bir boyuta taşıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler