EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Elle kadın oyuncuları onurlandırdı

Elle dergisinin Los Angeles’ta düzenlediği “Women in Television” gecesine ünlü yıldızların şıklık yarışı damga vurdu. “Big Little Lies” dizisinin kadın oyuncularının birlikte katıldığı gecede kıyafetler genelde siyah ve beyazın uyumunu yansıttı. “Elle Women in TV” gecesinin stillerini ve birbirinden ünlü oyuncuların onurlandırıldığı geceye ait tüm detayları sizler için inceledik.

profil
BT Ekip
16.01.2017
Elle kadın oyuncuları onurlandırdı
Kadın oyuncuların gecesi

Valentino tasarımı midi boy omuzları beyaz detaylı siyah elbisesiyle katıldığı gecede Nicole Kidman siyah-beyaz uyumunu tercih eden ünlülerin başında geldi. Uzun kollu elbisesini ip detaylı ayakkabıları ve zincirli siyah çantasıyla tamamlayan Kidman’ın son zamanlardaki stili, moda otoriteleri tarafından pek beğenilmiyor. Salaş bırakmayı tercih ettiği saçları ve hafif makyajıyla Nicole Kidman Elle gecesinde de şıklığını vurgulayamadı.

Elle kadın oyuncuları onurlandırdı

Kırmızı halının gözde ismi, “Divergent” serisinin ve “Big Little Lies” dizisinin yıldız oyuncusu Woodley, dün geceki galada göz kamaştırdı. Siyah pantolon takımının üzerine giydiği mercan rengi kabanla görünümüne renk katan oyuncu kırmızı rujuyla kıyafetini kombinlemiş. Woodley’nin kıyafeti Dolce Gabbana imzası taşıyor.  Shailene Woodley, başarılı oyunculuğuyla gecede onurlandırılan isimlerden biri oldu.

Elle kadın oyuncuları onurlandırdı

Geceye erkek arkadaşı Karl Glusman ile beraber gelen Kravitz, tercih ettiği “bembeyaz” kombiniyle kırmızı halının beğenilen isimlerinden biri olmaya hak kazandı. Straplez yaka, midi boy beyaz elbisesi ve ince topuk beyaz ayakkabılarını modern kesim saçlarıyla Zoe Kravitz iddialı bir görünüm sergilemiş. Televizyondaki başarılı kariyeri sayesinde Zoe Kravitz gecenin onurlandırılan isimlerinden bir diğeri oldu.

Elle kadın oyuncuları onurlandırdı

“This Is Us” dizisinin oyuncusu Mandy Moore, kırmızı halıdaki tarzıyla Elle gecesinin en çok beğenilen stillerinden biri oldu. Marc Jacobs tasarımı yama desenli elbisesinin payet ve zincir detayları ünlü oyuncuya farklılık kazandırmış. Kalın topuk siyah ayakkabı, ışıltılı küpeleri ve elbisesinin uyumu Mandy Moore’un tarzını destekliyor. Sıkı topladığı saçları ve aydınlık makyajıyla Moore’u çok beğendik. 

Elle kadın oyuncuları onurlandırdı

David Koma imzalı siyah-beyaz detaylı diz üstü elbisesiyle geceye katılan ünlü oyuncu Reese Witherspoon, iddiasız bir şıklık tercih edenlerden oldu. Klasik görünümünü açık bıraktığı saçları ve minimal aksesuar kullanımıyla dengeleyen yıldızın elbisesinin önündeki renkli taş detayları, kombinine ışıltı katıyor. 

Elle kadın oyuncuları onurlandırdı
Önceki ve Sonraki
Haberler