MODA - ÜNLÜLER

Elle Fanning, Cartier'nin Grain de Café takılarına 50'lerin cazibesini getiriyor

Hollywood’un sarışın güzellerinden Elle Fanning, Cartier’nin mücevher koleksiyonu Grain de Café için objektif karşısına geçti. Fanning, kampanya fotoğraflarında 1950'lerin ikonu Grace Kelly'nin izinden gidiyor

Elle Fanning, Cartier'nin Grain de Café takılarına 50'lerin cazibesini getiriyor

Güzel oyuncu Elle Fanning, marka elçisi olduğu Cartier’nin Grain de Café mücevher koleksiyonunun kampanyasında zarafetiyle göz kamaştırıyor. Koleksiyon, 1933'te Cartier'de kreatif direktör olan efsanevi Jeanne Toussaint'e saygı duruşunda bulunuyor. 1950'lerin ikonu Grace Kelly'nin özü, Fanning'in tasvirinde yankılanıyor ve kampanyaya nostaljik bir cazibe katıyor.

Güney Fransa'nın büyüleyici manzaralarından ilham alan Cartier Grain de Café koleksiyonu, Akdeniz'in ruhani güzelliğini gözler önüne seriyor ve doğanın ihtişamını Cartier'in işçiliğiyle kusursuz bir şekilde birleştiriyor.

Kampanyanın Alex Prager tarafından yönetilen kısa filmi, ışık ve gölgeyle ustaca oynayarak izleyicileri canlı renklerin dünyasına çekiyor. Fanning, gündüzden geceye zahmetsizce görünümler arasında geçiş yaparak her karede Cartier estetiğinin özünü yakalıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler