MODA - ALIŞ - VERİŞ

Superga X Barbie iş birliği ayakları pembeye boyuyor

Ayakkabı markası Superga, merakla beklenen Barbie filmi için özel bir koleksiyon hazırladı. Pembe rengin hakim olduğu Superga® x BarbieTM Movie koleksiyonu, ayakkabıları giyen herkesin kendisini Barbie gibi hissetmesini sağlayacak

Superga X Barbie iş birliği ayakları pembeye boyuyor

Temmuz ayında vizyona girecek olan ‘Barbie’ filmi, moda dünyasını etkisi altına almaya devam ediyor. Barbie etkisiyle her şey baştan ayağa pembeye boyanıyor. Ayakkabı markası Superga da pembe olan her şeye olan sevgimizi daha da artırıyor çünkü özel bir koleksiyonu piyasaya sürmek için Barbie ile iş birliği yaptı.

Üç spor ayakkabı stiliyle çiçek açan Superga® x BarbieTM Movie koleksiyonu, ikonik bebeğin parlak ve neşeli ruhunu yansıtıyor. Rahat, düşük bilekli pamuklu kanvas model 2750; Barbie'nin eğlenceli enerjisini, filmin cesur logosuna katılan mükemmel patenleri, palmiye ağaçları, dondurması ve kalpleriyle son derece süslü bir biçimde sunuyor. Çift markalı iç taban ve yan jakarlı etiket, pembe Superga logosuyla tasarımı birleştiriyor.

Denim model, özel kauçuk sırt yamalarının yanı sıra parlak fuşya bir dış tabana sahip. Barbie'den ilham alan üç metal bağcık iğnesine sahip. Gökkuşağı renlerine sahip spor ayakkabı modeli ise 7 santimetrelik düz formlu, pespembe bir tabana sahip ve giyene bebeksi bacaklar illüzyonu katıyor. Ayakkabının yan tarafında kabarık bir bulut ve gökkuşağından çıkan benzersiz Barbie B logosu yer alıyor.

Markanın web sitesinden satın alınabilen Superga® x BarbieTM Movie koleksiyonundaki ayakkabıların fiyatları 90 ile 100 dolar arasında değişiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi