EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Dört ünlü yıldız Bulgari için poz verdi

Romalı mücevher evi Bulgari, yeni koleksiyonunu tanıttığı marka kampanyası Unexpected Wonders (Beklenmedik Mucizeler) için dünyaca ünlü yıldızlarla çalıştı. Zendaya, Anne Hathaway, Priyanka Chopra Jonas ve Lisa; Bulgari’nin kampanyası için Dan Jackson’ın objektifine poz verdi

Dört ünlü yıldız Bulgari için poz verdi

Lüks mücevher markası Bulgari, yeni yüksek mücevhercilik koleksiyonunu ‘Unexpected Wonders’ (Beklenmedik Mücizeler) adlı kampanyayla tanıtıyor. Lüks marka, koleksiyondaki kendine özgü ikonik parçalarını dünya çapında çarpıcı bir etki yaratacak ünlü isimler eşliğinde sunuyor.

‘Unexpected Wonders’ (Beklenmedik Mücizeler) kampanyası; şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen ve Bulgari için sonsuz bir ilham kaynağı olan Roma’da çekildi. Sıradan şeylerin de olağanüstü olabileceğini vurgulayan kampanya en küçük, en basit ayrıntılardan kaynaklanan neşeyi içten bir şekilde hissetmeye davet ediyor.

Bulgari, kampanya için, mücevher ve saat kreasyonlarında sıklıkla bir araya geldiği dört isimle güçlerini birleştirdi.  Bu sanatçılar; Amerikalı aktris Zendaya, ABD merkezli Hintli aktris Priyanka Chopra Jonas, Blackpink’in yıldızı Lalisa namı diğer Lisa ve markaya prestijli yeni bir giriş yapan Akademi Ödüllü aktris Anne Hathaway. Bu ünlü ve yetenekli sanatçıların fotoğrafları, usta fotoğrafçı Dan Jackson tarafından çekildi.

Anne Hathaway, kampanya için görkemli High Jewelry tasarımların ve Serpenti koleksiyonundan zamansız parçaların yanı sıra Divas’ Dream koleksiyonundan zarif mücevher ve saatlerle poz verdi. Zendaya da aynı zamanda sanat eseri niteliğindeki High Jewelry parçalarla sofistike bir görünüm sergiledi ve kişiliğini B.zero1 ve BB koleksiyonlarıyla ifade etti. Priyanka Chopra Jonas, High Jewelry koleksiyonunu ve Serpenti simgesini güvenle desteklerken Lisa’nın havalı ve sıra dışı stili B.Zero1 serisinin kolye ve yüzüklerine mükemmel uyum sağladı. Koreli müzik yıldızı aynı zamanda sofistike yönünü Divas’ Dream koleksiyonundan taktığı şık kolyelerle gösterdi.

Dan Jackson imzalı görüntülerin yanı sıra Zendaya ve Anne Hathaway, Akademi ödüllü Paolo Sorrentino tarafından yönetilen filmde de başrolü üstlendi.

İki süperstar, reklam filmirde büyülü bir çiçek yağmuru ve Roma'nın ihtişamının nefes kesen manzarasını keşfediyor ve aynı zamanda Bulgari koleksiyonlarının harika mücevherleri eşliğinde tatlı hatıralara dalıp palazzo’nun görkemli odalarında dans ederek özgürlüklerinin tadını çıkarıyorlar.

Önceki ve Sonraki
Haberler