EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Arzu Kaprol, yeni koleksiyonunu kız çocuklarının eğitimi için sergileyecek

Four Seasons Hotel Bosphorus, Koruncuk Vakfı ile 1 Haziran Çarşamba günü zarif bir öğle yemeği davetine imza atmaya hazırlanıyor. Gelirinin tamamının kız öğrencilerin eğitimine aktarılacağı davette, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol ‘K by Kaprol İlkbahar Yaz Beachwear Koleksiyonu’ ile sezonun sahil modasını özel bir performansla sergileyecek. Koleksiyonun, aralarında sürpriz isimlerin olduğu mankenler tarafından sunulacağı davetten elde edilecek gelir, daha fazla kız çocuğunun hayatında fark yaratmak için kullanılacak

Arzu Kaprol, yeni koleksiyonunu kız çocuklarının eğitimi için sergileyecek

Four Seasons Hotel Bosphorus ve Koruncuk Vakfı iş birliği ile kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamak amacıyla, 1 Haziran Çarşamba günü Bosphorus Balo Salonunun terasında bir öğle yemeği düzenlenecek. Koruncuk dostu olan seçkin misafirlerin belli bir bağış karşılığında katılacağı davette, Koruncuk Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri misafirlerini güzel bir yemek ve defile eşliğinde ağırlayacak. Boğaz’ın kıyısındaki terasında davete ev sahipliği yapacak olan Four Seasons Hotel Bosphorus’un yetenekli şefleri tarafından hazırlanacak özel bir mönü eşliğinde gerçekleşecek davette, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol tarafından hazırlanan 2022 İlkbahar Yaz Beachwear Koleksiyonu davetlilere tanıtılacak. Aralarında sürpriz isimlerin bulunduğu mankenler tarafından sergilenecek olan ‘K by Kaprol İlkbahar Yaz Beachwear’ isimli koleksiyonun özel bir performansla sunulacağı etkinlikte, tasarımların satışından elde edilecek gelirin bir kısmı Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak.

Koruncuk Vakfı tarafından Bolluca’da başlatılan Koruncukköy Kız Öğrenci Yurdu’nun tamamlanmasının gururunu paylaşmak amacıyla düzenlenen davetten elde edilecek gelir, eğitime erişimleri risk altında bulunan daha çok kız çocuğuna destek olmak için kullanılacak.

Ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol tarafından tasarlanan, coşkulu, renkli, yaşamı doyasıya yaşamaya ve yaşatmaya adanmış koleksiyon; tamamen elde üretilen zanaat teknikleriyle hazırlandı. Sürdürülebilirlik prensipleri çerçevesinde maksimum verimlilik, minimum karbon izi yaratacak şekilde planlandı ve üretilen tasarımların her birinde Truva ve sonsuz aşkların izleri yansıtıldı. Koleksiyonda; canlı renkler, belirgin pasteller, gün ışığına doymuş renkler dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler