EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Dolce&Gabbana gözlüklerini Jennifer Lopez ve David Gandy tanıtıyor

Jennifer Lopez ve markanın yüzlerinden biri olan İngiliz model David Gandy, Dolce&Gabbana gözlük kampanyasının yüzü oldu. İkilinin fotoğraflarını, Mert Alaş ve Marcus Piggott çekti

Dolce&Gabbana; Jennifer Lopez ve David Gandy’nin başrolde olduğu yeni DG Gözlük kampanyasını sundu. Mert & Marcus imzalı kampanya fotoğrafları, Dolce&Gabbana için her zaman temel bir değer olan güzelliğe övgü niteliğini taşıyor.

Fotoğraf çekimlerinde Lopez ve Gandy, Dolce&Gabbana dünyasını mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor. Pop yıldızı ve aktris Jennifer Lopez, güçlü kişiliği ve benzersiz sanatsal diliyle kampanyaya ışık tutuyor. Dolce&Gabbana’nın ikonik yüzlerinden biri olarak dünya çapında tanınan ve markanın zarafet ve stilinin yorumcusu olan İngiliz model David Gandy ise kampanyada Lopez’e eşlik ediyor.

Kampanya fotoğrafları, çağımızın en önemli kişiliklerinden bazılarını da fotoğraflayan, onların sofistike ruhlarını ölümsüzleştiren ve moda fotoğrafçılığının dilini yeniden tanımlayan Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekildi.

Bu dikkat çekici görsellerle birlikte Dolce&Gabbana gözlük koleksiyonundaki yeni modellerin sadece aksesuar değil, aynı zamanda kullanıcının benzersiz kişiliğinin gerçek göstergesi olduğunun altı çiziliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler