EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Sarah Jessica Parker, gala elbisesini UNICEF için açık artırmaya çıkardı

Ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker, ‘And Just Like That’ dizisinin galasında giydiği Oscar de le Renta imzalı elbiseyi açık artırmaya çıkardı. Açık artırmadan elde edilecek gelir UNICEF’e bağışlanacak

Sarah Jessica Parker, gala elbisesini UNICEF için açık artırmaya çıkardı

Başarılı oyuncu Sarah Jessica Parker, ‘Sex and the City’ dizisinin devamı niteliğindeki ‘And Just Like That’in galasında giydiği Oscar de le Renta imzalı ışıltılı gri elbiseyi, açık artırmaya çıkardı. Oscar de le Renta'nın yeniden satış platformu Encore'da gerçekleşen müzyedede, elbisenin satışından elde edilen tüm gelir, UNICEF'e bağışlanacak.

57 yaşındaki Sarah Jessica Parker, göz kamaştırıcı elbise ve açık artırma hakkında şunları söyledi: “Geçen Aralık ayındaki ‘And Just Like That’ galasında bu elbiseyi giymek bir ayrıcalıktı. Bu elbisenin açık artırmaya çıkarılmasında Oscar de le Renta’daki arkadaşlarımla ortaklık yapmaktan gurur duyuyorum. Satıştan elde edilecek tüm gelir; mevcut jeopolitik çatışmalardan dolayı pek çok masum çocuğa yönelik acil ve artan tehditler nedeniyle, şimdi her zamankinden daha fazla desteklemek gerektiğini hissettiğim UNICEF'e bağışlanacak." Parker, sözlerine şöyle devam etti: “Bu elbiseye bu şekilde veda etmek anlamlı geliyor ve doğrusu kimin dolabına gireceğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Oscar de le Renta imzası taşıyan kostüm; özel tasarım pelerini, kalp yakası, payet işlemeleri ve pembe tül eteğiyle çok beğenilmişti. Parker galada elbiseyi, kendi markası SJP koleksiyonundan bir çift saten pembe topuklu ayakkabıyla tamamlamıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler