MODA - ÜNLÜLER

Dolce & Gabbana gözlük kampanyasının yıldızı Miley Cyrus

Bu yıl birçok ödül kucaklayan ünlü şarkıcı Miley Cyrus, moda dünyasındaki yerini de sağlamlaştırmaya devam ediyor. Son olarak Dolce & Gabbana’nın 2024 İlkbahar-Yaz kampanyasının yıldızı olarak karşımıza çıkan Cyrus’un fotoğrafları Mert Alaş imzası taşıyor

profil
BT Ekip
12.03.2024
Dolce & Gabbana gözlük kampanyasının yıldızı Miley Cyrus

Miley Cyrus, Dolce & Gabbana gözlüklerinin en yeni ilham perisi olarak modanın ilgi odağı haline geri dönüyor ve markanın 2024 İlkbahar-Yaz kampanyasında öne çıkıyor. Cyrus’un model Matthew Noszka ile birlikte yer aldığı kampanya fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Mert Alaş imzası taşıyor.

Karelerde Cyrus, tamamen siyahlar içinde kırmızı tonlarında bir yatak odasında görünüyor. Koleksiyondaki gözlükler, dramatik kedi gözü çerçevelerden şeffaf ayrıntılarla vurgulanan klasik kare tasarımlara kadar çok çeşitli tarzlara sahip. Koleksiyondaki her parça, geleneksel incelikliliği bir miktar modern isyanla birleştiriyor; bu da Cyrus'u bu kampanya için ideal hale getiriyor.

Ünlü şarkıcının cesur pozları ve dikkat çeken özgüveniyle kampanyadaki varlığı, kendisinin kalıcı etkisinin ve bir stil ikonu olarak statüsünün altını çiziyor. Miley Cyrus’un bu kampanyadaki rolü, moda dünyasındaki konumunu yeniden sağlamlaştırıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler