MODA - ÜNLÜLER

Crocs’un son koleksiyonu Height’ı çılgın müzisyen Lil Nas X tanıtıyor

Son dönemin en çılgın isimlerinden biri olan müzisyen Lil Nas X, Crocs’un son koleksiyonu Height’ın kampanyası için objektif karşısına geçti

Crocs’un son koleksiyonu Height’ı çılgın müzisyen Lil Nas X tanıtıyor

Son yılların gözde isimlerinden Amerikalı müzisyen Lil Nas X, kendini ifade etmeyi ve kendine güveni artırmayı amaçlayan Height koleksiyonunun tanıtımı için Crocs ile iş birliği yaptı. Crocs, Height koleksiyonuyla, çok yönlülüğü vurgulayan yeni siluetler sunarak ayakkabı endüstrisine yenilik sunmaya devam ediyor.

Koleksiyonda, özelleştirilebilir seçeneklerle siyah ve pembe renklerde sunulan Siren Clog da dahil olmak üzere bir dizi çarpıcı stil bulunuyor. Siren Chain Clog’un dark cherry renginde kalın bir zincir detayı yer alıyor. Mega Crush Color Dip Clog, büyüleyici bir renk daldırma efektine sahip bir TPU klipsine sahip. Crush Slide ise Crocs'un ikonik DNA'sını, Jibbitz tılsımlarıyla kişiselleştirilebilen şık bir tasarımda yeniden canlandırıyor.

İş birliğinden duyduğu heyecanı dile getiren Lil Nas X, şunları söyledi: "Her zaman sınırları zorluyorum ve bir sonraki seviye için çabalıyorum. Bu nedenle bu yeni boy koleksiyonunda Crocs ile iş birliği yapmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyım. Bu yeni modeller kesinlikle harika ve herkesin onları seveceğinden eminim!"

Yeni modeller ve renk grupları, Crocs web sitesinde 69.99 dolar ile 84.99 doları arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler