MODA - ÜNLÜLER

Cartier Türkiye’nin ilk marka dostları Boran Kuzum ve Hafsanur Sancaktutan oldu

Başarılı oyuncular Boran Kuzum ve Hafsanur Sancaktutan, lüks mücevher markası Cartier’nin Türkiye’de iş birliği yaptığı ilk isimler oldu. Kuzum ve Sancaktutan, Cartier’nin sinemaya olan bağlılığı ve sevgisini dünyayla paylaşmakta markaya eşlik edecek

Cartier Türkiye’nin ilk marka dostları Boran Kuzum ve Hafsanur Sancaktutan oldu

Cartier, Boran Kuzum ve Hafsanur Sancaktutan’ın Türkiye’deki ilk Marka Dostları olduğunu duyurdu. İki başarılı oyuncu, Cartier’nin köklerinin derinlerinde yer alan değerleri temsil ediyorlar; sanat ve yaratıcı ruh için yankılanan ortak tutkunun belirlediği değerler.

Kuzum ve Sancaktutan, Cartier Marka Dostları olarak birçok bölgesel & uluslararası etkinlikte ve davette Cartier ile iş birliği yapacak. Maison’un Türkiye’den ilk temsilcileri olan oyuncular; birbirlerinden tamamen bağımsız hareket ederek, Cartier’nin sinemaya olan bağlılığı ve sevgisini dünyayla paylaşmakta markaya eşlik edecekler.

Kendi jenerasyonlarının en yetenekli, özgür ruhlu ve enerjik oyuncuları arasında gösterilen Boran Kuzum ve Hafsanur Sancaktutan, yaratıcılığın olanaklarının keşfinde Maison’un Türk ve uluslararası topluluklarıyla birlikte hareket edecek, yaratıcı yetenekleriyle yeni alanlar açacaklar.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog