EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Cannes'dan hafta sonu stilleri

Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonu, yine birçok ünlü kırmızı halıda şık ve iddialı tercihleriyle boy gösterdi. İşte kendinden en çok bahsettiren tasarımlar ve merakla takip ettiğimiz ünlüler…

profil
BT Ekip
16.05.2016
Cannes'dan hafta sonu stilleri

Jonny Depp’in 16 yaşındaki kızı Lilly-Rose Depp, Chanel elbisesi ile Cannes’da moda zevkini kanıtladı. Omuzları düşük, altın detaylarla süslenmiş elbise, Depp’e otantik bir hava katmış. Göbeğinin açık olan kısmı ise çapraz boncuk dizileri ile kaplanmış. Elbisesinin altın detaylarına uyan stillettoları ve hafif dağınık toplanmış saçları ile mükemmel bir görünüm yakalamış.

Cannes'dan hafta sonu stilleri

Uzun, parlak ve mavi elbisesi ile Sindirella’ya taş çıkartan Blake Lively, Cannes için Atelier Versace tercih etmiş. Lively için özel olarak tasarlanan elbise, dar dökümlü ve boyundan tek çapraz askılı tasarlanmış. Aynı zamanda hamile olan Lively, bacak dekoltesini gümüş renkli açık uçlu stillettolarıyla belirginleştirmiş. Saçlarını at kuyruğu yaparak pırlanta küpelerini ortaya çıkarmış ve abartısız ve doğal görünümlü makyaj yapmayı tercih etmiş. 

Cannes'dan hafta sonu stilleri

Her hareketi ile sansasyon yaratan Kendall Jenner, bu sefer de transparan ipek tül elbisesi ile Cannes’da dikkatleri üzerine çekti. Bu iddialı elbisenin tasarımcısı ise Cavalli… Tülün üzerindeki tasarımlar ise kadife kumaş ile işlenmiş. Jenner elbisesini, her kadının sahip olması gereken siyah yüksek topuklu sandaletler ile tamamlamış. Islak görünümlü arkaya taranmış saçları, pırlanta küpelerini ortaya çıkarmış.

Cannes'dan hafta sonu stilleri

Duru güzelliği ile her zaman dikkat çeken Fransız aktrist Marion Cotillard, Dior Haute Couture elbisesi ile karşımıza çıktı. Parlak altın rengi olan elbisenin, sırt dekoltesi dışında neredeyse her yerinin kapalı olması dikkat çekti. Saçlarını mükemmel bir şekilde alttan topuz yapan Cotillard, bu sayede sırt dekoltesini ortaya çıkardı. 

Cannes'dan hafta sonu stilleri

Oyuncu ve model Riley Keough, canlı renkli ve derin V yakalı Gucci elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti. Sarı renginin ağırlıkta olduğu elbisede, kadife çiçeği rengi dokunuşları da vardı. Fırfırları ile kendinden bahsettiren elbise, dağınık toplanmış saç ve sade bir makyaj ile kombinlenmiş.

Cannes'dan hafta sonu stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler