EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Camila Cabello, Victoria’s Secret Bombshell parfümün yüzü oldu

Son dönemin en başarılı müzisyenlerinden Camila Cabello, Victoria’s Secret’ın en sevilen parfümlerinden Bombshell’in yeni kampanyasının yüzü oldu. Cabello, iş birliğiyle ilgili "Benim için Bombshell kadını olmak, tam olarak olduğun gibi görünebilmek ve her gün kim olduğunu kutlama cesaretine sahip olmaktır” dedi

Camila Cabello, Victoria’s Secret Bombshell parfümün yüzü oldu

Victoria's Secret, markanın en çok satan parfümü Bombshell’in yeni kampanyasını, üç kez Grammy Ödülü'ne aday gösterilen, Platin Plak ödüllü, sevilen şarkıcı ve söz yazarı Camila Cabello ile duyurdu.

Fotoğrafçı Zoey Grossman tarafından çekilen markanın ilk çift dilli kampanyasında Cabello; Bombshell’in cesur ve kendinden emin kokusunu, doğal bir canlılıkla sergiliyor.

Kampanyayla ilgili konuşan Cabello, "Benim için Bombshell kadını olmak, tam olarak olduğun gibi görünebilmek ve her gün kim olduğunu kutlama cesaretine sahip olmaktır. Her kadının içindeki Bombshell'i kucaklamaktan ve Victoria's Secret'ın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Victoria's Secret Kreatif Direktörü Raúl Martinez ise şunları söyledi: "Sette, Camila yönlendirilmeye gerek duymadan harika bir enerji sergiledi. Canlılığı ve kendine güveniyle adeta doğal bir şekilde parlıyordu. Onun enerjisi ve kişiliği bu kampanyayı hayata geçirmemizi sağlayan en önemli faktörlerden biriydi."

Önceki ve Sonraki
Haberler