MODA - ÜNLÜLER

CALZEDOMANIA dünyaca ünlü isimleri Milano’da ağırladı

Çorap markası Calzedonia, Milano Moda Haftası’nın açılışı niteliğinde muhteşem bir etkinliğe imza attı. Marka, uluslararası konuklarına ve ünlü isimlere Milano Allianz Mico binasında gerçekleşen davette benzersiz bir deneyim yaşattı

CALZEDOMANIA dünyaca ünlü isimleri Milano’da ağırladı

Calzedonia, Palais Brongniart'ın görkemli ortamında gerçekleşen Paris lansmanının ardından Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen nefes kesici ‘CALZEDOMANIA – A legs celebration’ etkinliği ile şehri fethetti. Marka, Milano Moda Haftası'nın atmosferiyle bütünleşen ikonik külotlu çorap ve taytlarını, benzersiz canlı şovlar ile kutladı. Davete moda ve sanat dünyasından Alessandro Ambrosio, Suki Waterhouse, Leighton Meester gibi dünyaca ünlü isimler katıldı. Calzedonia Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Marco Temponi ve Özlem Temponi'nin Calzedonia Türkiye adına ev sahipliğini üstlendiği gecede, Türkiye’den ise Hadise ve Yasemin Öğün vardı.

Calzedonia; ‘CALZEDOMANIA – A legs celebration’ davetinde hem konukların, hem de davette ikonik şovlar sergileyen performans sanatçılarının bacaklarını iddialı desenler, detaylar ve parlak renklerle süsledi. Konuklar, Calzedonia'nın yıllar boyunca sürekli yeniden yorumlayarak benzersiz ve kusursuz hale getirdiği tarzı ve markanın DNA’sını keşfederek deneyimsel bir yolculuğa çıktı. Davette yer alan sanatçılar, dansçılar ve akrobatlar ise büyülü atmosferin ilgi odağı oldu. CALZEDOMANIA daveti ile marka, bir kez daha kadınların her alanda gücünü rüya gibi bir etkinlik ile vurguladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog