MODA - TASARIMCILAR

Hogan 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, markanın mirasını ve güncel hikayesini buluşturuyor

Modern bir mimari dekorasyon ortamında sunulan Hogan 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, markanın mirasını ve güncel hikayesini güçlü bir şekilde birleştiriyor. Hogan yeni koleksiyonunda, geçmiş ve günümüz için yeni bir bakış açısı sunarken, tanıdık ve yenilikçi ögeleri bir araya getirerek markanın kodlarının ve efsanevi yaklaşımının daha da yayılmasına imkan tanıyor

Hogan 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, markanın mirasını ve güncel hikayesini buluşturuyor

Hogan’ın 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, markanın ikonik özelliklerini ve özgün estetiğini vurgularken, kaliteyi inovasyonla buluşturuyor. Tüm ürünlerde zengin materyaller, keskin detaylar ve sade tasarımlar aracılığıyla gücü ve feminenliği bir araya getiriyor, genç enerjiyi zamansız şıklıkla birleştiriyor. Koleksiyon, günümüz jenerasyonu için zahmetsiz şıklığı yansıtan bir gardıroba hitap ediyor.

Vazgeçilmez Hogan H-Stripes Sneakerʼlar özel bir şekilde kutlanıyor: Pastel renkli detaylarla süslenmiş platformlar üzerinde ya da kontrast H imzasıyla süslenmiş bembeyaz deriler üzerinde taşınıyor. Bu ayakkabılar, büyük beden erkek ceketleri ve ince bomber ceketlerle kombinlenirken, vücuda rahatça uyum sağlayan takım pantolonlar ve şortlarla tamamlanıyor.

Yeni cinsiyetsiz Hogan 'H665' jogging ilhamlı sneakerʼlar, tatilde yürüyüşlere hazırlanırken veya şehir sokaklarında yürürken ilkbahar/yaz için vazgeçilmez bir bileşen sunuyor.

Nazikçe şekillendirilmiş geniş deri çantalardan mini çapraz vücut çantalarına, bu sezon imzalı Hogan H-Bag, toprak tonlarında veya parlak pastel tonlarla işlenmiş, dikişler ve akıcı deri ipliklerle zenginleştirilmiş. Rahat ve boho-şık bir görünüm ve his için tüm yaz boyunca cesaretle kullanılabilir.

Koleksiyonun renk paletinde ise nötr tonlar, pastel mavi ve pembe, adaçayı yeşili, süt reçeli, çikolata kahverengisi, hafif siyah dokunuşlar dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog