MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mulberry, Ejderha Yılı için Mira Mikati ile renkli bir koleksiyon hazırladı

Mulberry, Ejderha Yılı’nı kutlamak için ünlü tasarımcı Mira Mikati ile bir araya gelerek özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda canlı renklerde ve ejderhayı anımsatan ögelerle süslenmiş çantalar, hazır giyim parçaları ve aksesuarlar yer alıyor

profil
BT Ekip
09.01.2024
Mulberry, Ejderha Yılı için Mira Mikati ile renkli bir koleksiyon hazırladı

İngiliz markası Mulberry, Ejderha Yılı'nın neşeli ruhunu özetleyen özel bir Ay Yeni Yılı kapsül koleksiyonu için Londra merkezli Lübnanlı tasarımcı Mira Mikati ile bir araya geldi.

Renkli Mulberry x Mira Mikati kapsül koleksiyonunda Mikati'nin iyimser bakış açısını ve neşeli ikonografisini sergileyen çantalar, hazır giyim parçaları ve aksesuarlar yer alıyor.

İş birliğinin merkezinde dokusal baskılar, çanta askıları, 3 boyutlu anahtarlıklar ve hazır giyim motiflerinin yanı sıra parlak püsküllerden, örgülü askılardan ve saçaklardan oluşan bir kaleydoskopla öne çıkan gülümseyen bir ejderha animasyonu yer alıyor.

İş birliğinden doğan koleksiyon, yeni Mulberry çanta ailesi Clovelly Tote ve Mini Tote'u içeriyor. Rafine düz dana derisinden üretilen siluetler; gök mavisi, şeker pembesi, asit sarısı ve parlak yeşil dokunuşlardan oluşan canlı bir renk paletinde sunuluyor.

Koleksiyonun canlı paletinde lüks markanın yenilenen imzası Antony messenger'ın yanı sıra anahtarlıklar, küçük deri ürünler, hazır giyim modelleri ve su şişeleri de öne çıkan diğer parçalar arasında.

İş birliğini kutlamak için Mikati'nin ejderha animasyonu, lüks markanın Ejderha Yılı boyunca şansı ve yeni başlangıçları simgelediğini belirttiği parlak yeşil renkte hazırlanmış bir 3D pencere enstalasyonu olarak hayata geçirilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler