EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Brooke Shields ile kızı, ‘gerçek aşk’ı Victoria’s Secret için anlattı

Victoia’s Secret, Anneler Günü için ‘Real Love – Gerçek Aşk’ adını taşıyan bir kampanyaya imza attı. Kampanya için çekilen videoda ünlü yıldız Brooke Shields ve 15 yaşındaki model kızı Grier Henchy ile diğer ünlü anne-çocuklar birbirleri için duydukları sevgiyi anlattılar

Brooke Shields ile kızı, ‘gerçek aşk’ı Victoria’s Secret için anlattı

Dünyanın en ünlü iç giyim markalarından Victoria’s Secret, Anneler Günü için özel bir kampanyaya imza attı. Anneliğin her türlü güzelliğine vurgu yapmak için annelerle çocuklarının objektif karşısına geçtiği bir video çekimine imza attı. ‘Real Love - Gerçek Aşk’ adını taşıyan kampanyada ünlü oyuncu Brooke Shields ve 15 yaşındaki kızı Grier Henchy, model Chanel Iman ve iki kızı, Yumi Nu ve annesi, Hari Nef ve annesi, Lais Riberio ve oğlu, Paloma Elsesser ve annesi ile Abby Champion ve annesi yer alıyor. Videoda annelerle çocukları, birbirlerine olan muhteşem sevgiyi anlatıyor. Shields, kızı Grier’e, “Bu kadar çok sevmek her zaman çok acıtıyor” diyor.

Brooke Shields, geçtiğimiz günlerde Instagram'da videodan bir bölüm paylaşıp bu projenin bir parçası olmaktan çok mutlu olduğunu yazıp “Kızımla bu projede yer almak ve ilişkimizin güzelliğini sergilemek, bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi” diye ekledi.

Shields, projeyle ilgili verdiği röportajda şunları söyledi: “Böyle dinamik kadınlar ve aileleri arasında yer almak ve markanın tüm kadınları kutlama taahhüdünü temsil etmek, gerçek bir onur. Çekimler çok duygusaldı ve kızımın gözlerimin önünde büyümesini izliyor gibiydim.”

Ünlü oyuncu, mankenlik yapan 15 yaşındaki kızı içinse şunları söyledi: “Gerçek güzelliğin kendinizi ve başkalarını sevmekten kaynaklandığını anlamanın, onun için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kadınları hayatlarının pek çok alanında kucaklayan modelleme girişimlerine katılması, bu sektörde çok büyük bir hediye.”

Önceki ve Sonraki
Haberler