MODA - ÜNLÜLER

Bottega Veneta’nın yeni marka elçisi Jacob Elordi

‘Euphoria’ dizisiyle ünlenen yakışıklı oyuncu Jacob Elordi, Bottega Veneta’nın yeni global yüzü oldu. Oyunculuğu kadar tarzıyla da adından söz ettiren Elordi, markanın haberi duyurduğu fotoğrafta yaptığı tavşan taklidiyle dikkat çekti

profil
BT Ekip
24.05.2024
Bottega Veneta’nın yeni marka elçisi Jacob Elordi

‘Euphoria’ gibi kült diziler ve Sofia Coppola’nın ‘Priscilla’ filmi gibi yapımlarla ünlenen Avustralyalı aktör Jacob Elordi, sıklıkla tasarım çantalarını kullandığı Bottega Veneta’nın yeni global yüzü oldu. Elordi markayı kampanyalarda, kırmızı halılarda ve halka açık gezilerde temsil edecek. 

Jacob Elordi, ‘Euphoria’ dizisindeki çığır açan rolünden bu yana moda endüstrisinin gözde çocuğu haline gelen, çağdaş bir pop kültürü gözdesi. Oyunculuğunun yanı sıra tarzıyla da dikkat çekiyor. Özellikle imza niteliğindeki çanta koleksiyonu yakından takip ediliyor.

Bottega Veneta, Elordi’yi yeni marka elçisi olarak duyurduğu karede oyuncuya toz pembe renkte, çift katmanlı v yakalı bir triko giydirdi. Elordi fotoğrafta, iki elini başının üstünde tutarak tavşan taklidi yaparken görülüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog