MODA - ÜNLÜLER

Birce Akalay, Dagi İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu için kamera karşısına geçti

Güzel oyuncu Birce Akalay’ın reklam yüzü olduğu Dagi 2023 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, unutulmaz bir yaza imza atmak için renkli, iddialı ve şık plaj giyim parçaları sunuyor

Birce Akalay, Dagi İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu için kamera karşısına geçti

Plaj giyimin önde gelen markalarından Dagi, sevilen oyuncu Birce Akalay’ın reklam yüzü olduğu yeni 2023 İlkbahar-Yaz Dagi Koleksiyonu ile sezonu karşılıyor. Tüketicileri, yazın tüm heyecanına, renklerine ve ışıltısına ev sahipliği yapan ‘Dagi Islands’a davet eden koleksiyonda Birce Akalay’ın seçtiği şık mayo ve bikini modelleri yer alıyor. Koleksiyonun tanıtıldığı yeni reklam filminde, “Daha daha sen, daha daha biz, daha güzeliz” melodisi eşliğinde yazın özlediğimiz tüm anlarının doyasıya yaşandığı sahneler dikkat çekerken Birce Akalay ve misafirlerine birbirinden tarz, şık ve renkli Dagi plaj giyim ürünleri eşlik ediyor.

Birce Akalay, reklam filmi hakkında şu açıklamayı yaptı: “Dagi ile geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimiz oldukça keyifli devam ediyor. Hepimiz oldukça yorucu ve zor bir kış geçirdik. Bu zor zamanlarda Dagi Ailesi’yle nasıl el ele verip insanımıza iyi gelmek için beraber çalıştıysak, bu defa da öyle oldu. Yine sizlerin mutluluğu ve beğenisini hedefleyen bir kampanya oluşturduk. Dagi Islands yazın tüm güzel bileşenlerine sahip olduğu gibi herkesin daha da kendisi olmayı yaşayabildiği bir ada. Yönetmenimiz Rafael Memo Çetin ve tüm ekibiyle harika bir iş çıkardık. Dagi’nin rengarenk 2023 Yaz Plaj Giyim Koleksiyonu çok şık, çok tarz ve çok rahat.”

Önceki ve Sonraki
Haberler