MODA - ÜNLÜLER

Beyaz Saray'a ünlü akını

Her yıl geleneksel olarak ABD Başkanı Barack Obama’nın katılımıyla düzenlenen Beyaz Saray Muhabirler Derneği yemeği birçok ünlü ismin katılımıyla renklendi. Gecenin en çok dikkat çeken 5 ismini ve stilini yazdık.

profil
BT Ekip
02.05.2016
Beyaz Saray'a ünlü akını
Beyaz Saray'da şıklık yarışı

İlk sırada son zamanların en popüler isimlerinden Kendall Jenner var. Seksi tarzıyla görmeye alıştığımız Jenner bu sefer siyah uzun elbisesi içinde çok asil ve zarif gözüküyor. Elbise Vivienne Westwood imazlı. Takılar ve ayakkabıda tercihi ise Lorraine Schwartz. 

Beyaz Saray'a ünlü akını

Emma Watson, daha önce de tercih ettiği ve kırmızı halılarda boy gösterdiği bir tarz ile yeniden karşımızda! Straplez ve uzun elbisesinin altına dar pantolon ve stiletto tercih eden Watson’ın kırmızı ruju ise imzası gibi oldu. Elbisesi ise Osman’dan…

Beyaz Saray'a ünlü akını

Kırmızı rengin en yakıştığı isimlerden o… Seksi bakışları ve Juan Carlos Obando imzalı kırmızı elbisesi ile Adriana Lima geceye damga vuranlardan. 

Beyaz Saray'a ünlü akını

Yeşil tonlu çiçek işlemeli elbisesi ile ünlü model Emily Ratajkowski yine seksapalitesinden ödün vermemiş. Elbise Monique Lhullier’den…

Beyaz Saray'a ünlü akını

Sırada beyazlar içinde, sade Derek Lam elbisesini kırmızı rujuyla tamamlayan Karlie Kloss var. Oldukça şık, ölçülü ve zarif duruyor. Altın detaylı çantası ile de farklılık yaratmış.

Beyaz Saray'a ünlü akını
Önceki ve Sonraki
Haberler