EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Bella Hadid ve Lourdes Leon, Burberry için poz verdi

Şu sıralar dünyanın en ünlü modelleri arasında yer alan Bella Hadid ile Madonna’nın model kızı Lourdes Leon, Burberry’nin Lola çantası için gerçekleştirilen çekimlerde poz verdi. Maket bir atın üstünde objektif karşısına geçen ikili, çantanın ruhuna uygun olarak güçlü bir duruş sergiledi

Bella Hadid ve Lourdes Leon, Burberry için poz verdi

Burberry’nin yeni Lola çantasının tanıtım kampanyasında ünlü model Bella Hadid ve Madonna’nın kızı Lourdes Leon da yer aldı. Her ikisi de 25 yaşında olan iki ünlü isim, yeni kampanyanın yüzleri arasında yer alan Jourdan Dunn ve Ella Richards ile birlikte maket bir atın üzerinde verdikleri pozlarda estetik ve güçlü bir duruş sergiledi.

Çekimlerde beyaz ve sihay renkte Lola çantalarla atın üzerinde poz veren Bella Hadid, şunları söyledi: “Burberry ailesiyle tekrar çalışmak harikaydı ve bu kampanyada poz vermeyi kesinlikle çok sevdim! Sette çok güzel, pozitif enerji vardı ve inanılmaz yetenekli insanlardan oluşan bir kadroyla çalışmak harikaydı.”

Çekimlerde kahverengi bir Burberry palto ve bordo deri pantolon giyen Lourdes Leon ise Lola’nın tüvit modelini tanıttı. Leon, “Çekimlerde kendimi çok rahat hissettim. Burberry’nin bir mirası olduğunu biliyorum ve bunun hakkını vermek istedim.”

Jourdan Dunn, güçlü bir duruş sergilediği kampanyanın amacını ise şöyle anlattı: “Lola tutumu; güçlü ama zarif ve nazik olmayı içeriyor. Kendiniz olma güvenine ve benzersiz bir bakış açısına sahip olmak, merakını kaybetmemek ve normlara meydan okumak anlamına geliyor. ‘Hayır’ı cevap olarak kabul etmemek ve özgüven sahibi olmak… Lola’nın tavrı bu.”

Ella Richards, Lola’nın kendisi için ne ifade ettiğini ise şöyle ifade etti: “Benim için Lola, bağımsızlık demektir. İstediğinizi istediğiniz zaman yapmak ve olmak istediğiniz kişi olabilmek.... Herkesin bu seçim özgürlüğüne sahip olmasının önemli olduğunu düşünüyorum.”

Kampanyanın kreatif sorumlusu Riccardo Tisci ise şöyle konuştu: “Lola, özünde bir tavrı temsil ediyor; aynı anda hem güçlü, hem şehvetli, hem de zeki olan dünyanın her yerindeki güçlü kadınlara övgü… Kampanyada, Burberry kadınını oluşturan bu tavrı kutlamak istedim, bu yüzden çekimlerde kullandığımız maket at ile birlikte, kadının gücünü sergilediği ve tüm güzelliğiyle özgürlüğünü ortaya koyduğu bir fantezi dünyası yarattık. Güçlü kadınlar bana her zaman ilham verdi ve Bella, Lourdes, Jourdan ve Ella bu ruhu somutlaştırdı.”

Önceki ve Sonraki
Haberler