EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Bella Hadid, Swarovski’nin marka elçisi oldu

Güzel model Bella Hadid, kristalleriyle ünlü Swarovski’nin marka elçisi oldu. Hadid’in yer aldığı renkli kampanyanın fotoğraflarını Mert Alaş-Marcus Piggot ikilisi çekti

Bella Hadid, Swarovski’nin marka elçisi oldu

Son dönemin en gözde isimlerinden Bella Hadid, Swarovski'nin yeni marka elçisi oldu. Giovanna Engelbert, Swarovski'nin kreatif direktörü olarak atandığından beri atakta olan marka, son yüzü olarak süper model Bella Hadid’i duyurmasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekti. Swarovski’nin yeni yüzünü tanıtmak için Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekilen fotoğraflar, renkli kristallerin eşliğinde Hadid'in birçok yönünü yansıtıyor.

Giovana Engelbert, yeni ilham perisi için “Bella, kampanyamızda güven ve otoritesini korurken, sportiflikten göz alıcılığa geçiyor” deyip devam ediyor: “Bu anlamda Swarovski'nin değerlerini mükemmele taşıyor. Bugün, kristaller günlük gardırobumuzun dinamik bir parçası: bireysel tarzınızı ayrıntılı olabileceği kadar rahat da olabilecek bir şekilde vurgulamanın bir yolu. Bella bu ruh halinin poster kızı oldu.”

Önceki ve Sonraki
Haberler