MODA - ÜNLÜLER

Bella Hadid, Marc Jacobs'un yeni kampanyası için uzaylı oldu

Marc Jacobs’un markası Heaven’ın Sonbahar 2023 kampanyasının yıldızı Bella Hadid oldu. Hadid, kampanya için uzaylıya dönüştü

Bella Hadid, Marc Jacobs'un yeni kampanyası için uzaylı oldu

Bella Hadid, Marc Jacobs'un Heaven’ının son kampanyası için yapay zekadan ilham alan bir uzaylıya dönüştü. Carlijn Jacobs’ın görüntülediği kampanyanın stil danışmanlığını Danielle Emerseon üstlendi.

Sonbahar 2023 kampanyası, markanın imzası olan Kiki Boot'u kutluyor ve bu kez silueti, Kiki'nin tasarım kodlarını taşıyan hazır giyim ve aksesuarlar içeren Kiki Group koleksiyonuyla genişletiyor. Üstler, mini etekler ve çantalardan oluşan koleksiyon; saten kumaştan üretildi ve ünlü Kiki tokalı kapamanın geliştirilmiş versiyonlarını içeriyor.

Koleksiyonda ayrıca dövme sanatçısı Keegan Dakkar'ın yanı sıra New York'ta yaşayan sanatçı Eri Wakiyama ve tasarımcı Linz Shelton (diğer adıyla Cuffz by Linz) ile yaratıcı iş birlikleri de yer alıyor. Büyük ölçekli kompozisyonları ve yapılarıyla tanınan Wakiyama, sulu boya ve akrilik malzemelerini kullanarak Marc Jacobs'un Heaven’ına üçüncü katkısını bu koleksiyonla yapıyor. Linz ise ilk kez 2004'te tanıtılan klasik Cuffz el çantasının y2k'den ilham alan yeniden versiyonunu sunuyor.

Yeni Kiki Group koleksiyonu bebek pembesi ve siyah saten renk seçenekleriyle Marc Jacobs'un web sitesi ve Dover Street Market'in yanı sıra Heaven'ın fiziksel mağazalarında satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog