MODA - ALIŞ - VERİŞ

Meri Krutzo, nazar boncuğunun koruyuculuğunu yeni sezona taşıyor

Meri Krutzo; kadim inanışlardan nazar boncuğunun koruyucu gücünden ilham aldığı ‘Guarding Eyes’ koleksiyona beş yeni göz alıcı parça ekliyor. Koleksiyon; yeni sezonda güç, denge ve enerjiyi her an yanında hissetmek isteyen mücevher tutkunları için hazırlanmış

Meri Krutzo, nazar boncuğunun koruyuculuğunu yeni sezona taşıyor

Mücevher markası Meri Krutzo’nun Guarding Eyes koleksiyonu, gözlerin ardında saklı kalan saf, gerçek, narin ve eşsiz bir derinlikten yola çıkıyor. Markanın ikonikleşmiş koleksiyonuna bu sezon; iki farklı yüzük, iki bilezik ve bir kolyeden oluşan toplamda beş yeni parça ekleniyor. Bu göz alıcı yeni tasarımlar, mücevher tutkunlarını farklı yaşanmışlıklara doğru büyülü bir yolculuğa davet ediyor.

Guarding Eyes koleksiyonunun sunduğu nazar boncuğunun koruyuculuğu, ilk kez bu beş yeni eşsiz tasarımda beyaz altın ve pembe ile yeşil pırlanta taşlarla harmanlanıyor. En büyük ilham kaynağı ‘göz’, ‘denge’ ve ‘enerji’ olan Meri Krutzo, tasarımlarını hayata geçirirken yaşanmışlıklardan, duygulardan ve ‘an’ardan esinleniyor.

Meri Krutzo, doğanın sunduğu değerli taşları, altın üzerine hazırlanan ikonik Guarding Eyes koleksiyonu ile sunuyor. Günün her anına kolaylıkla adapte olan mücevherler, kadınsı ve modern notalara sahip tasarımlarla sezona stil dolu bir bakış açısı getiriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog