MODA - ÜNLÜLER

Bella Hadid, kendisi gibi giyinmek isteyenler için koleksiyon hazırladı

Bella Hadid’in About You markasıyla birlikte hazırladığı 2023 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, ünlü modelin stilini yansıtıyor. Üç ana temadan ve 58 parçadan oluşan koleksiyon, 2000’lerin modasından esintiler taşıyor

Bella Hadid, kendisi gibi giyinmek isteyenler için koleksiyon hazırladı

Ünlü model Bella Hadid, About You markası ile yeniden bir araya geldi ve 2023 İlkbahar-Yaz sezonu için özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon, süper modelin ikonik stilini sergileyen ve üç farklı temaya sahip 58 parçadan oluşuyor: ‘Courtcore Realness’, ‘The Simple Life’ ve ‘Stunt Girl Night Out’.

Bella Hadid x About You koleksiyonunun kampanya görsellerinde 2000'lerin başındaki estetik trendinden ilham alındı ve ünlü modelin zahmetsiz stili vurgulanırken dönemin ruhu yansıtıldı.

Koleksiyonun ilk teması olan ‘Courtcore Realness’, Bella Hadid’in tenis tutkusunu 90'ların ve 2000'lerin tenis efsanelerinin kıyafetlerinden ilham alan temiz, minimalist tasarımlarla yansıtıyor. Örgü kapüşonlular, yüksek belli jarse üstler ve büyük beden spor pantolonlar; geçiş sezonu için sportif ama şık görünümler oluşturuyor.

İkinci tema olan ‘The Simple Life’, daha romantik ve eğlenceli, klasik kareli desenler ve krem ​​ve pembe dokuma kumaşlar içeriyor. Melek kanatları, kelebek baskılar, fırfırlar ve dantel aplikasyonları gibi küçük detaylar, parçaların doğasına katkıda bulunurken, 2000'lerin ABD'sine nostaljik bir bakış atıyor.

Üçüncü tema ‘Stunt Girl Night Out’; deri ceketler, havalı mini etekler ve 2000'lerin başındaki dublör kızlara saygı duruşunda bulunan asit yıkama efektli jean pantolonlarla seksi ve asi bir görünüm sunuyor. Cesur metal kemerleri ve parlak kırmızı vurguları olan düşük belli pantolonlar, koleksiyona macera ve seksilik katarken, sportif çizgili desenler dönemin motokros trendini yansıtıyor.

Louis Vuitton ve Victoria's Secret gibi markalarla çalışan Bella Hadid, About You ile yaptığı iş birliğiyle ‘Moda dünyasında ben de varım’ demeye devam ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi