MODA - ALIŞ - VERİŞ

Swarovski ve Marvel’den mücevher ve figür koleksiyonu

Swarovski, Marvel ile yaptığı iş birliği sonucunda ikonik Marvel karakterlerinden oluşan bir mücevher ve figür koleksiyonu hazırladı. Koleksiyonda Spider Man, Black Panther, Captain Marvel, Iron Man ve Hulk'tan ilham alan sekiz mücevher parçası, beş kristal figür ve bir dizi çıkartma yer alıyor

Swarovski ve Marvel’den mücevher ve figür koleksiyonu

Swarovski, Black Panther ve Captain Marvel gibi Marvel çizgi roman karakterlerinden ilham alan bir mücevher ve figür koleksiyonu için Marvel ile iş birliği yaptı.

Avusturyalı kristal üreticisi; Spider-Man, Black Panther, Captain Marvel, Iron Man ve Hulk'tan ilham alan sekiz mücevher parçası, beş kristal figür ve bir dizi çıkartmaya imza attı.

Swarovski, her parçanın ‘içinizdeki süper kahramanı ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir enerji ve iyilik ifadesi’ olarak tasarlandığını söylüyor. Koleksiyonda öne çıkan parçalar arasında, bir bilezik ve kolye ucu üzerinde kırmızı ve siyah kristal pavé ile yer alan Spider Man’in imza maskesi, uzun bir zincir üzerinde gerçeğe yakın bir 3D kolye seti ile Wakanda'nın yenilikçi ruhunu çağrıştırmak için tasarlanan Kara Panter takıları ile mor kristallerle süslenmiş, maskeden ilham alan bir kolye ucu yer alıyor. Diğer tasarımlar arasında Captain Marvel'ı kutlayan renkli bir yüzük, 3D kolye ucu ve broş olarak da kullanılabilen bir Iron Man aksesuarı ve yeşil kristallere sahip bir Hulk bileziği bulunuyor.

Koleksiyon ayrıca, 36 bin 500 kristalden yapılmış ve tamamlanması 243 saat süren, bir New York City sokak lambasında ikonik baş aşağı pozunda duran Örümcek Adam'ın da dahil olduğu bir dizi kristal figür içeriyor.

Koleksiyonluk diğer heykelcikler arasında 10 bin kristalden yapılmış Kaptan Marvel, 649 fasetten hazırlanmış vibranyum kostümü giyen şık bir Blank Panther ve 723 fasetle kesilmiş bir Iron Man yer alıyor.

Swarovski'nin kreatif direktörü Giovanna Engelbert, koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Stan Lee usta bir hikaye anlatıcısıydı. Dünyaya inanılmaz derecede etkili ve heyecan verici bazı süper kahramanlar kazandırdı, bu yüzden bu Marvel favorilerini araştırmak ve onların kişisel niteliklerini kristallerimizle ifade etmek gerçek bir onurdu.”

Swarovski ve Marvel mücevherleri ve kristal heykel koleksiyon ürünleri, Swarovski mağazalarında ve web sitesinde satışa sunuldu. Mücevher fiyatları 145 ile 750 pound arasında değişiyor, figürlerin fiyatı ise 450 pound’dan başlıyor. Sınırlı sayıda üretilen ve kristal kaplı Örümcek Adam heykelciği 18 bin pound’luk etiketiyle en pahalı ürünken, çıkarılabilir çıkartma seti 70 pound ile en ucuz parça olarak karşımıza çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler