MODA - ÜNLÜLER

Anya Taylor-Joy, Schlumberger by Tiffany & Co. kampanyasında parlıyor

Güzel oyuncu Anya Taylor-Joy, mücevher markası Tiffany & Co.'nun Schlumberger by Tiffany & Co. kampanyasının yüzü oldu. Taylor-Joy, kampanya çekimlerinde siyah zarif elbiselerinin içinde, taktığı mücevherlerle parlıyor

profil
BT Ekip
06.10.2023
Anya Taylor-Joy, Schlumberger by Tiffany & Co. kampanyasında parlıyor

Kalpleri ve ekranları fetheden oyuncu Anya Taylor-Joy, Tiffany & Co.'nun lüks mücevher koleksiyonunun yeni kampanyasının yıldızı oldu. Ünlü oyuncu, Schlumberger by Tiffany & Co. reklam kampanyasının ve Craig McDean'ın görüntülediği Blue Book 2023 baskısının yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Kampanya fotoğrafları için farklı tarzlarda siyah elbiselerle objektif karşısına geçen Taylor-Joy, onları uzun eldivenlerle tamamlamış.

Daha önce yine Tiffany & Co.'nun marka elçiliğini yapan ve Dior Addict ruj için objektif karşısına geçen güzel oyuncu, moda ve güzellik dünyasının aranan isimlerinden biri olmayı başardı.

Taylor-Joy, yeni kampanyasıyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi: "Tiffany & Co.'nun lüks mücevher kampanyasının yüzü olmak bir onurdur. Markanın tasarım ve işçilik açısından çok köklü bir geçmişi var ve ben de onların olağanüstü mirasının bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum."

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi