MODA - ÜNLÜLER

Alina Boz ve Puma, ‘Şans ayağına gelsin’ diyor

Ünlü oyuncu Alina Boz, global spor markası Puma ile, markanın Lucky Charms adındaki yeni ayakkabı koleksiyonu için bir araya geldi. Yeni koleksiyonun kampanyasında rol alan Boz, sembollerin enerjisine olan inancını ayakkabılarında yer alan simgelerle gösteriyor

Alina Boz ve Puma, ‘Şans ayağına gelsin’ diyor

Başarılı oyuncu Alina Boz, global spor markası Puma ile yepyeni bir koleksiyon tanıtımı için bir araya geldi. Puma’nın; üzerimizde taşıdığımız doğal taşların, sembollerin uğur, enerji ve huzur getirdiğinden yola çıkılarak hazırlanan yeni koleksiyonu Lucky Charms için objektif karşısına geçen Boz, ‘#Manifest: Şans Ayağıma Gelsin’ diyor.

Güzel oyuncu, Puma ile iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “Sembollerin enerjisine inanan biriyim. Üzerimde taşıdığım minik uğurlar, ritüeller ve manifestler bana her zaman kendimi iyi hissettiriyor. Giyim tarzımın da bu pozitif ruh halini yansıtması çok önemli. Puma’nın Lucky Charms koleksiyonuna da bu yüzden bayıldım. Tasarımları ve üzerlerindeki minik detaylar tam olarak bu enerjiyi yansıtıyor. Puma ile böyle pozitif ve eğlenceli bir iş için bir araya gelmek çok güzel.”

Önceki ve Sonraki
Haberler