MODA - ALIŞ - VERİŞ

Tory Burch T Monogram pop-up'lar Beymen’de

2004 yılında New York'ta kurulan Tory Burch markası, Beymen’e özel tasarlanan T Monogram Pop-Up’larını Türk modaseverlerle buluşturuyor. Tory Burch ürünlerinden oluşan özel bir seçkinin yer alacağı Pop-Up’lar; önce İzmir’de, sonra da İstanbul’da olacak

Tory Burch T Monogram pop-up'lar Beymen’de

Tory Burch, Beymen’e özel tasarlanan T Monogram Pop-Up ile Beymen mağazalarında modaseverleri ağırlıyor. Yaz seyahatleri için ideal Tory Burch ürünlerinden oluşan bir seçkinin sergilendiği T Monogram Pop-Up, 11 Mayıs tarihine kadar  Beymen İzmir İstinyePark’da, 17 Mayıs-17 Haziran tarihleri arasında ise Beymen Zorlu Center’da modaseverlerle buluşacak.           

Her iki lokasyon için özel olarak tasarlanan pop-up alanlarında sezonun en çok satan T Monogram model ve renk seçeneklerinin de aralarında yer aldığı çanta, ayakkabı ve aksesuar çeşitlerinin yanı sıra soyut bir labirenti andıran şişme T Monogram heykeller de sergileniyor. Alanın zeminindeki çapraz çizgili boncuk deseni, geleneksel kapitone işçiliğinden ve markanın ikonik çift T logosundan ilham alan T Monogram jakarlı kumaşının üzerindeki klasik tasarım motifinden esinleniyor. T Monogram Pop-Up’ları ziyaret eden modaseverler, Tory Burch’ün inovatif bitki bazlı deriden ürettiği yeni Ella Bio ve şık Lee Radziwill Cat Eye çantanın yanı sıra markanın babet, sandalet, spor ayakkabı ve terlik modellerini de yakından inceleme fırsatı bulacak.

Ünlü modacı Tory Burch, 2004 yılında kendi adını taşıyan markasını lanse ettiğinde grafik tasarım bir logo yarattı: Fas mimarisinin geometrisinden ve David Hicks'in iç mekan tasarımlarından ilham alan logoda, klasik bir çentikli T harfi ve bu harfin aynadaki yansıması bir daire içine yerleştirilmişti. Geleneksel jakarlı kumaştan ve birinci sınıf deriden titizlikle üretilen Tory Burch T Monogram ailesi ise 2021 yılı başlarında tanıtıldı. Mükemmel stilin artizan cazibesi ve zamansızlığını yansıtan koleksiyon kısa sürede büyük bir başarı yakaladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi