MODA - ÜNLÜLER

Alexander McQueen Sonbahar/Kış kampanyasında Elle Fanning, Naomi Campbell gibi yıldızlar geçit yapıyor

İngiliz moda tasırımcısı Alexander McQueen’in 2023 Sonbahar/Kış Koleksiyonu için hazırlanan kampanyada dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Kampanyada beyaz perdenin yıldızları Elle Fanning ve Eva Green'e modeller Naomi Campbell, Liu Wen, Elliot De Smedt Day, Karolina Spakowski ve Momo Ndiaye'nin yanı sıra Fransız şarkıcı-söz yazarı Yseult eşlik ediyor

Alexander McQueen Sonbahar/Kış kampanyasında Elle Fanning, Naomi Campbell gibi yıldızlar geçit yapıyor

Alexander McQueen, 2023 Sonbahar/Kış Koleksiyonu kampanyasını yayınladı. Süper model Naomi Campbell, Amerikalı aktris Elle Fanning, Çinli süper model Liu Wen, Fransız oyuncu Eva Green, Fransız şarkıcı ve söz yazarı Yseult’dan oluşan yıldızlar karmasının başrolde olduğu kampanyada moda dünyasının yükselen modelleri Eliott De Smedt Day, Karolina Spakowski ve Momo Ndiaye de yer alıyor.

Kampanya fotoğrafları İngiliz Fotoğrafçı David Sims imzası taşıyor. Ünlü isimlerin tanıttığı koleksiyondaki parçalar, keskin terzilik ve gösterişli süslemeler ile dikkat çekiyor. Kampanyada vurgulanan podyum parçalarında; çarpıcı yırtık ve eskitilmiş gece kıyafetleri, kadın giyimine eklenen sert erkeksi bir hava öne çıkarken, erkek giyim stili ve siluetlerinin ise belli bir özgünlüğe sahip olduğu görülüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog