EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

adidas ve Pharrell Williams’dan bahara özel koleksiyon

Ünlü şarkıcı Pharell Williams ile adidas’ın 2022 baharı için birlikte hazırladığı unisex Humanrace Premium Basics koleksiyonunu, 3XS ile 2XL arasında değişen bedenlerde ve yedi renk seçeneğiyle sunuluyor

adidas ve Pharrell Williams’dan bahara özel koleksiyon

Adidas Originals ve ile ünlü müzisyen Pharrell Williams’ın işbirliğinden doğan unisex Humanrace Premium Basics koleksiyonunu, çıktı. Koleksiyonda, günlük giyime uygun ve renkli tasarımlar; kalite, canlı renkler ve bol kesimle bir araya getirildi. Göğüs kısmında ‘Humanrace’ baskısına sahip olan ürünler; adidas’ın en kaliteli, yüzde 100 organik Fransız havlu pamuğundan üretilmiş.

Koleksiyondaki sıfır yaka sweatshirtler, eşofman altları, kapüşonlular, tişörtler ve şortlar; çok çeşitli giyim fırsatları sunuyor. Adidas’ın cinsiyet ayrımı gözetmeyen Unite Fit sistemi kullanılarak geliştirilen her ürün, 3XS ile 2XL arasında değişen bedenlerde ve yedi renk seçeneğiyle sunuluyor.

7 Nisan’da dünya çapında piyasaya sürülen en yeni Pharrell Williams Humanrace Premium Basics koleksiyonu, adidas.com/pharrell, adidas mağazaları ve perakende mağazalarında bulunabilir.

Önceki ve Sonraki
Haberler