EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Haftaya Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Dolunay Karaca, tutulmanın burçlara etkisini yazdı.

profil
Dolunay Karaca
21.08.2017
Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Ay Aslan burcunda başlıyoruz haftaya 21 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Güneş Tutulması meydana geliyor. Bu aslında bir yeniay yeni başlangıçları temsil ediyor. Güneş tutulmaları sizin çocuklarınızla ilgili bir karar almanıza neden olabilir. Bu haftaki motivasyon konularınız zaten çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. Haftanın ikinci yarısında günlük koşturmalardan kafanızı kaldıramayacaksınız. Zorlu dönemlerden geçiyoruz hepimiz, iş yaptığınız kişilerle, eğitiminizde bir takım sorunlar olabilir. Beraber çalıştığınız kişilere karşı beklentilisiniz. Aşk hayatınızda ise durumunuz iyiye gidiyor. Tanışmalar var veya devam eden ilişkinizde atlatabileceğiniz sorunlar sizi yıldırmayacak. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bu hafta hatta hemen hemen bu ay boyunca ev ve aile konularınız ön planda olacak. 21 Ağustos’ta meydana gelecek olan tutulma sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir, ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir hafta boyunca. Hafta ortasından itibaren aşk ve flörtler devrede olacak. Hareketli ve keyifli bir zaman dilimi oluyor. Tiyatro ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için de uygun bir süreç. Güzel bir hafta olsun hoşça kalın.

 

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar, iletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir hafta olacak. 21 Ağustos’ta Aslan burcunda bir tutulma meydana geliyor. Bu tutulma sizin pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi bir takım yenilikleri de hayatınıza katacak. Kuzenleriniz, kardeşleriniz gibi size yakın olan insanların hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz bu süreçte. Bu hafta aile ilişkileriniz genel anlamda kuvvetleniyor, ev ve aile bireyleri sizler için önemli bir rol oynuyorlar. Aranızın açık olduğu aile büyüklerinizle arayı düzeltmek ve onların ihtiyaçlarına eğilmek sizler için iyi olacaktır. Aşk ve sevgi konularında karşı tarafla anlaşmak bu hafta sizler için hayli zor görünüyor. İyisi mi bazı şeyleri zamana bırakmak. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta. 21 Ağustos’ta Aslan burcunda bir tutulma meydana geliyor. Bu tutulma size yeni iş kapıları ve maddi imkânlar sunacak gibi görünüyor. Çok çalışmak ve enerjinizi tamamen işinize yöneltmek, ev ve aile yaşantınızı biraz sekteye uğratabilir. Hafta sonunda iletişim problemleri yaşayabilir, bir takım sıkıntılar içerisine girebilirsiniz. Fikir ayrılıkları ve tam da oldu derken bir işin tersine dönmesi durumu yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi de yoğun olacağından, bir araya gelmek sizler için bu hafta zorlaşabilir. Sağlık konularına da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir hafta. Sağlıkla kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir tutulma ile başlıyorsunuz haftaya. Kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. Kalıcı anlaşmalara imzalar atmak, güçlü ve etkili kişilerden destek görmek, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim faaliyetleri yine devrede olacak bu hafta. Merkür retrosundan ötürü iki kere düşünmek, bazı aksaklıklar, gecikmeler olabilir. Giyime, kuşama, eğlenceye merakınız artıyor. Çocuklar ve onların işleri de sırtınızda olacaktır. Genel olarak parlayacağınız bir hafta sevgili Aslanlar… Aşk hayatında ise partnerinizin istekleri bitmek bilmeyebilir, onunla kolaylıkla baş edebileceğinizi düşünüyorum. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, inanılmaz yoğun ve yorgun bir hafta sizler için Merkür yönetici gezegeniniz şu an Başakta oluşu evet çok iyi bir şey fakat gerileme hareketine devam ediyor. Çalışmak ve üretmek adına kendi sağlığınızı da riske attığınızı belirtmek durumundayım. Haftaya 21 Ağustos’ta meydana gelen bir tutulma ile giriyoruz. Aslan burcundaki güneş tutulması sizin 12. evinizde olacak, şifalanmak ve biraz geri planda kalmak sizin için şartlar arasında… Tutulma dönemleri tohum atma zamanlarıdır, başlatma enerjisi hakimdir fakat bu yeniayda öncelikle sizler dinlenmeli, toparlanmak ve düşünmek için fırsat kollamalı ve daha sonra adım atmalısınız. Arkanızdan konuşulanlara pek takılmadan, detaylara inmeden bunu başarabilirseniz ne ala. Hafta sonuna doğru toparlıyorsunuz ve en azından kuruntu ve stresten uzaklaşmış bir birey oluyorsunuz. Aşk ve sevgi adına iki kişi arasında kalma ihtimaliniz yüksek bir zaman dilimi sizler için. Hoşça kalın, sevgiyle kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Terziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, sosyal haneniz hayli yoğun, arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak bu haftadan itibaren. Yeni hedefler belirleyebileceksiniz. Aslan burcundaki tutulma sayesinde, yeni insanlarla tanışıp, güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi sizler için. Bu hafta özellikle yalnız olan Teraziler için kısa seyahatler esnasında tanışacakları birileri gönlünüzü fethedebilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz tarafından da tanıştırılabilirsiniz bu kişiyle. Hafta boyunca yoğunsunuz, hafta sonuna doğru herkes dışarı çıkarken sizin haliniz kalmayabilir ya da sessiz ve sakin yerleri tercih edebilirsiniz. İş konularınızda yakın çevrenizden göreceğiniz destekler var ve de iletişimle ilgili iş yapanlar için avantajlı bir hafta olacak. Bilgisayar, satış pazarlama, ticaret konularında şanslı olacağınız bir haftadasınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 21 Ağustos’taki Güneş tutulması sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak. Yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi gibi yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için haftanın genelinde kadın erkek ilişkileriniz zorlu olacak gibi görünüyor. Bolca rekabet ve kıskançlık hakim bu hafta ilişkinizde, maddi ve parasal anlamda ise cesaretleneceğiniz bir hafta yalnız çok çalışmanız ve enerjinizi tamamen bu işe adamanız gerekmekte ancak bu sayede gelir elde edebileceksiniz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek, seyahate çıkmayı düşünenler içinde güzel tatil imkanları olacaktır. Güneş sizi bu konularda destekliyor ay boyunca zaten haftaya başlarken Aslan burcunda Güneş tutulması var gökyüzünde. Hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek ve vizyonunuzu geliştirmek istiyorsanız yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yalnız olan Yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan birileri ile düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilirler. İlişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları onlara iyi gelecektir. Fazla koşuşturmadan yorgun düşebilir ve sinirsel gerginliklere maruz kalabilirsiniz. Özellikle kas sisteminizi korumalı ve ağır hareketlerden kaçınmalısınız. Sağlık ve sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, ikili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir hafta…  Sadece ikili ilişkiler değil bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. Aslında bu kendi bildiğinizi okumamak, insanları dinlemek ve onların fikirlerine saygı duymak anlamında da kullanabileceğiniz bir hafta. Güneş tutulması 21 Ağustos’ta meydana geliyor. Yeni bir iş ortaklığı için imza atabilir veya herhangi bir ödemeniz var ise bunu ödemek ve borçlarınızdan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz bu süreci. Kredi konuları da gündeminizde… Bu hafta ayrıca eski bir dostunuzun düşmanca tavırlarına şaşırabilirsiniz. Sevgiyle olsun her şey, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede. Aslan burcundaki tutulma sizi bu konularda destekliyor olacak. İlişkisi olmayan kovalar içinse bir birliktelik söz konusu! Bu ay genel anlamda sadece bu haftaya özgü değil tüm ay boyunca bu konuda destekler alıyor olacaksınız. Güneş o hanede bulunuyor. Girdiği alana ışık saçan aydınlatan Güneş, sizin ilişkiler hanenizi aydınlatıyor bu sefer.  Bu hafta kredi çekmek, vergi, faiz gibi konularda avantaj yakalayabilirsiniz. Ayrıca ertelediğiniz bir operasyon ameliyat tekrardan gündeminize düşebilir. Sevgi ve sağlıkla kalın, hoşça kalın.

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aşk ve ilişkiler adına sizde şanslı bir haftadasınız. Merkür Başak burcuna geçti,  bir değil birden fazla talebiniz olabilir bu hafta veya iş teklifleri ve ortaklıklar imzalar gündemde olacaktır. Fakat retro durumda olduğu için geçmişten gelen sorumluluklar veya kişiler işinize karışabilirler. 21 Ağustos’taki tutulma sağlığınıza dikkat çekiyor. Düzenli kontroller, doktor ziyaretleri, hijyen, beslenme gibi konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir bu süreçte. Aslında bu ara biraz ara verdiğiniz konulara geri dönmek, bu konudaki enerji düşüklüğünüzü ortadan kaldırmak ve yeniden harekete geçmek sizler için faydalıdır diye düşünüyorum. Hafta genelinde ilişkiler adına şanslısınız, iletişiminiz güçlü!  fakat sağlık ve iş kariyer konularında dikkatli olmanızı gerektiren etkiler mevcut… Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor?
Önceki ve Sonraki
Haberler