EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta ünlüler stili köşemizde, son dönemin en popüler isimlerinin en iddialı ve şık stillerini yine sizler için derledik.

profil
BT Ekip
30.07.2017
Haftanın ünlü stilleri

Üst kısmı transparan tül içinde büstiyeri, püsküllü eteği ve geriye taranmış saçı ile Charlize Theron tek kelimeyle fazlasıyla seksi! Tercihi ise Christian Dior.

Haftanın ünlü stilleri

Haftanın en ses getiren isimlerinden biri ceket pantolon takımlarını kendisine en çok yakıştıran isim Cara Delevingne oldu. Özellikle ceketin üstündeki taş işlemeli detaylar ve Delevingne'nin saçı kıyafete farklılık katmış. Tercihi ise Chanel. 

Haftanın ünlü stilleri

Son zamanlarda farklı renkte ve desende parçalara ağırlık veren Kate Middleton bu sefer karşımıza lila rengi bir elbise ile çıkıyor. Emilia Wickstead imzalı elbisesini bordo kırmızı renk bir çanta ile tamamlayarak farklı bir hava katmış.

Haftanın ünlü stilleri

Cate Blanchett de bu hafta ceket pantolon takımı tercih eden isimlerden. Maskülen tarz Blanchett'e gerçekten çok yakışmış. Bol paça inen pantolonun altına Stella McCartney tabanlı spor kesim ayakkabı tercih ederek aynı zamanda kombine spor bir hava katmış. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler