EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Hayalleri süsleyen 5 ev

Homify ile masalsı evleri ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu hafta yine beş eve konuk olduk. Sizin favoriniz hangisi?

profil
BT Ekip
30.07.2017
Hayalleri süsleyen 5 ev

Meksika’nın son derece görkemli, kendine has ve karakteristik lüks mimarilere ev sahipliği yaptığını biliyor muydunuz? Bu şahane bambu ev de bunun en güzel kanıtlarından biri. 

Uluslararası dekorasyon ve mimari sitesi homify.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

Hayalleri süsleyen 5 ev

Amerika’da, Kaliforniya’da yer alan bu harika ahşap ev ise saman çatısıyla ekolojik ve modern bir model olarak öne çıkıyor. Üstelik estetik özellikleri de dillere destan! 

Hayalleri süsleyen 5 ev

Bir evin hayalleri süsleyecek kadar güzel olması için illa ki yüzlerce metrekareye yayılmış lüks ve gösterişli bir ev olmasına tabii ki gerek yok. Bazen küçük bir aile evi kalbinizi o kadar ısıtır ki rüyalarınıza girmeyi başarır. Nötr tonların zarif bir mimari dizayn ile harmanlanmasıyla ortaya çıkan bu kalp ısıtan mimari de Almanya'dan. 

Hayalleri süsleyen 5 ev

Huzuru ve özgürlüğü anımsatan masmavi dış cephesi ve doğanın ve baharın temsilcisi yemyeşil çevresi ile modern bir masal evi! İngiltere’de yer alan bu şahane kır evi de daha ilk bakışta insanın içini ferahlatmayı başaran bir karaktere sahip. 

Hayalleri süsleyen 5 ev

İngiltere’nin başkenti Londra’nın ormanlık alanlarında yer alan bu modüler ahşap evse hem malzemesi hem mimari tasarımı ile kalbimize taht kurmayı başaran bir estetiğe sahip.

Hayalleri süsleyen 5 ev
Önceki ve Sonraki
Haberler