EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu karlı günde ünlüler stili köşemizdeki birbirinden şık isimlere ve stillere bakarak içinizi ısıtmaya, enerji ve ilham depolamaya ne dersiniz?

profil
BT Ekip
08.01.2017
Haftanın ünlü stilleri

Maggie Gyllenhaal ise Marni tasarımı lacivert, ördek yeşili ve pudra pembesi renklerindeki geometrik desenli elbisesi açık kırmızı tondaki ruju ve doğal topuzu ile oldukça zarif ve iç açıcı bir görünüme sahip. 

Haftanın ünlü stilleri

Naomie Harris tenine en çok yakışan renklerden olan beyaz göğüs dekolteli tulumu ile hem spor şık hem de sade bir stil oluşturmuş. Geriye taranmış saç modeli de kıyafeti en iyi şekilde tamamlamış. Üst kısmı saten olan tulum Brandon Maxwell tasarımı…

Haftanın ünlü stilleri

Ruth Negga da bu hafta daha canlı renklerden yana tercihini kullananlardan. Yarım boğazlı desenli şifon bluzunun altına tercih ettiği kuş figürlü payet işlemeli kalem kesim eteği ve metalik görünüm ayakkabıları ile trend parçalar taşımasına rağmen biraz abartılı görünüyor. Negga’nın tercihi Erdem London.

Haftanın ünlü stilleri

Michelle Williams bu hafta siyah ve altın detayların kurtarıcılığına sığınmış gibi gözüküyor. Klasik ve her zaman zamansız parçalara sayılabilecek Louis Vuitton elbisesi ve kombini ile oldukça şık olmuş. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler