EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta Cannes Film Festivali sırasında ünlü isimler Cannes’da kırmızı halıda ya da gün içinde pek çok farklı stil ile karşımızdaydı. İşte bu hafta özellikle Cannes’da gün içinde boy gösteren ve başka film galalarının kırmızı halılarını büyüleyen ünlüler ve stilleri...

profil
BT Ekip
15.05.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada Mia Wasikowska var… Alice Looking Through Glass filminin Avrupa prömiyerinde kırmızı halıya yeşil tonlarında askılı, belden ince kemeri olan uzun bir elbise ile katılıyor. Saç ve makyajı ile oldukça sade. 

Haftanın ünlü stilleri

Jennifer Lawrence beyaz dekolte elbisesi ve kırmızı ruju ile adeta büyüleyici bir kadına dönüşmüş. Lawrence’ın tercihi bir kez daha Christian Dior.

Haftanın ünlü stilleri

Kristen Stewart Cannes’da Gala açılış yemeğinde kendine özgü asi ve farklı tarzı ile karşımızda. Stewart yine Chanel giymiş.

Haftanın ünlü stilleri

Anne Hathaway çiçek motifli siyah beyaz elbisesini, siyah bantlı ayakkabıları, kırmızı ruju ve romantik saç modeli ile tamamlamış. Disaya imzalı elbisesi içinde gerçekten çok şık ve zarif duruyor. 

Haftanın ünlü stilleri

Kate Hudson ise siyah derin göğüs dekolteli elbisesi ve nude stilettoları içinde kusursuz ve dikkat çekici bir görünüme sahip. Elbisenin ışıltısını gölgede bırakmayarak sade bir makyaj tercih etmiş. Derek Lam elbisesini gümüş, aynalı bir çanta ile tamamlayarak da farklılık yaratmış. 

Haftanın ünlü stilleri

Mor ve turuncu rengin eşsiz uyumu içinde spor şık bir tarz ile Lily Rose Depp Cannes’da boy gösterenlerden. Depp’in tercihi Chanel. 

Haftanın ünlü stilleri

Bebek bekleyen Blake Lively kırmızı halıdaki mavi elbisesi ile büyüledikten sonra şimdi sırada beyaz ve siyah detaylı bir mini elbise ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca siyah beyaz çizgili ayakkabıları da elbiseye hareket katan detaylardan olmuş.

Haftanın ünlü stilleri

Son olarak siyah asimetrik kesim ve transparan detaylı elbisesi ile göz dolduran Sophie Turner var. Bakır-turuncu saçları ve beyaz teni ile elbise tamamen ön plana çıkmış. Duru güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Turner, bu haftanın en favorilerinden ve tercihi ise Balmain.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler