EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta ünlü stilleri köşesinde cıvıl cıvıl Lupita Nyong’o, sıra dışı tarzların ilham kaynağı Rihanna ve asil güzel Kate Middleton’a ve bu hafta neler giydiklerine yakından bakmaya ne dersiniz?

profil
BT Ekip
10.04.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada lacivert takımı ile son derece şık ve zarif duran, doğal makyaj ve saç görünümünü elden bırakmayan Kate Middleton var. Elbisenin transparan puantiyeli kısımları görenler için sürpriz olmuş olsa gerek. Ayrıca elbise Hindistanlı bir tasarımcıya ait; Saloni Lodha.

Haftanın ünlü stilleri

Rihanna “Black Girls Rock” etkinliğine Miu Miu kürk tipi paltosu, mini beyaz şortu ve mavi dökümlü gömleği ile katıldı. Özellikle saçındaki çiçek motifli aksesuarlar oldukça dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, ne yapsa tarzıyla ilgili konuşulmayı başarıyor!

Haftanın ünlü stilleri

Kırmızı halıda görmeyi özlediğimiz Nicole Kidman bu kez bir müzik ödülü töreninde karşımıza çıkıyor. Kidman'ın işlemeli elbisesi Alexander McQueen...

Haftanın ünlü stilleri

GLAAD Ödülleri gecesinde oyuncu ve şarkıcı Lea Michele, beyazlar içindeki Elie Saab elbisesi ile duru güzelliğini ortaya çıkarmış.

Haftanın ünlü stilleri

Lupita Nyong’o, The Jungle Book filminin prömiyerinde JCrew payetli eteği ve fıstık yeşili üstü ile  görülüyor.Her zamanki gibi enerjik havasını kendi tarzına has bir kıyafetle tamamlamış.

Haftanın ünlü stilleri

Şarkıcı Carrie Underwood, ışıltılar içindeki Davidson Zanine imzalı elbisesi ile haftanın en şık isimlerinden.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler