EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta 'ünlü stilleri' köşesinde birbirinden şık kıyafetler, makyaj ve saç stilleri yer alıyor. Kate Hudson’dan Blake Lively’ye; Jennifer Lopez’den Emma Watson’a kadar yine haftanın favori ünlülerini sizler için derledik:

profil
BT Ekip
13.03.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada derin göğüs dekolteli, J. Mendel imzalı şifon beyaz elbisesi ile kuğu gibi bir güzelliğe bürünmüş Kate Hudson var. Açık dalgalı saçlarını koyu mor bir ruj ile tamamlayarak elbiseye bambaşka bir hava katmış. 

Haftanın ünlü stilleri

Jennifer Lopez, New York'da katıldığı bir film galasında yanda bağcık detayları olan dar askılı elbisesi, Christian Louboutin stilettoları ve açık doğal saçları ile hem çok seksi hem çok zarif duruyor.

Haftanın ünlü stilleri

Valentino defilesinin ön sırasında işlemeli siyah elbisesini mavi ayakkabıları ile tamamlayan Dakota Fanning haftanın favorilerinden.

Haftanın ünlü stilleri

Dünya Kadınlar Günü'nde HeForShe kampanyası için New York'ta bir konuşma yapan Emma Watson, siyah detaylarla tamamladığı Narciso Rodriguez imzalı beyaz elbisesi ile her zamanki gibi sade ve şık ünlülerden… Klasik tarz da giyse daha gösterişli parçalar da tercih etse Watson her seferinde giydiğini asilleştirebiliyor. 

Haftanın ünlü stilleri

Jessica Alba dantel uzun, kalın askılı elbisesini Manolo Blahnik gümüş rengi stilettoları ile tamamlayarak farklı bir stil ortaya koymuş. Saçı ve makyajı ise her zaman alışık olduğumuz Alba modeli.

Haftanın ünlü stilleri

Haftanın favorisi şüphesiz Ryan Reynolds ile karşımıza çıkan mavi saten elbisesi içinde göz kamaştıran Blake Lively. Lively'nin Beyaz Saray'daki bu yemek daveti için tercihi Ralph&Russo oldu. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler