EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta ünlülerin stili köşesinde yine birbirinden şık stiller var. Brit Ödülleri’nden, devam eden defilelere kadar pek çok etkinlikte ünlülerin en beğenilen stillerini sizler için derledik.

profil
BT Ekip
28.02.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada Brit Ödülleri gecesine Armani Prive leylak rengi elbisesi ile katılan Rihanna var. Elbisesini sade bir makyaj ve Stuart Weitzman bantlı ayakkabıları ile tamamlamış.

Haftanın ünlü stilleri

'American Idol' yarışmasının jüri üyelerinden olan Jennifer Lopez, Zuhair Murad imzalı kırmızı işlemeli tulumu ile her zamanki gibi göz dolduruyor.

Haftanın ünlü stilleri

Jennifer Lawrence bu hafta katıldığı bir yemek davetinde işlemeli toprak tonlarındaki bluzunu kadife bir kısa bol paça pantolon ile tamamlamış. Saçlarını hafifçe toplayarak bluzun güzelliğini ortaya çıkarmış. Oldukça trend bir görüntüye sahip. Lawrence’ın tercihi Naeem Khan.

Haftanın ünlü stilleri

Burberry defilesinde dikkat çeken stillerin başında Alexa Chung geliyor. Pelerin tipi üstü, pantolonu ve botları ile her zamanki gibi çok sade ve doğal bir Chung var karşımızda…

Haftanın ünlü stilleri

Costume Designers Guild Awards gecesinde Lela Rose elbisesi, Rodo portföyü ile Krysten Ritter, gecenin en şıklarından… Ritter somon, ten rengi tonlarındaki elbisesini bordo ruju ile tamamlamış.  

Haftanın ünlü stilleri

Cate Blanchett de aynı geceye siyah payetli ve boynunda işlemeli elbisesi, doğal tonlardaki makyajı ile katılarak herkesi büyüledi. Oscar'lı oyuncunun tercihi Versace Couture...

Haftanın ünlü stilleri

Elizabeth Olsen, Gucci defilesinde beyaz ceketi, elbisesi, kırmızı ayakkabıları ile katılarak oldukça dikkat çekici ve trend bir görüntü sergiliyor. Haftanın en beğenilen stillerinden biri Olsen… 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler