EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Yüksek topuklar geri döndü

İlk defa spor ayakkabılarını sokağa çıkarıp en şık ve zaman zaman gece kıyafetlerimizin bile altına giymeye başladığımız zamanları hatırlıyor musunuz? Uzun zamandır trend olan spor ayakkabılar bu sezon yerini tekrar yüksek topuklulara bırakıyor. Hem de bu sefer hiç olmadığı kadar yüksek!

profil
BT Ekip
28.09.2016
Yüksek topuklar geri döndü

Hem önden platformlu hem de yüksek kalın topuklu olan modeller bu sezon aramıza dönüyor. Rochas, Prada gibi markalar geçtiğimiz sezon koleksiyonlarında bu tip modellere yer verdikten sonra sık sık sokak stillerinde de görmeye başladık.

Özellikle kot pantolon-beyaz gömlek gibi temel ve spor parçaların altına bu topukluları tercih ederek çok daha şık ve feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. Sezonun trendlerine göre daha işlemeli, desenli, renkli modeller öne çıksa da klasik deri ve kadifeler de hala popülerliğini koruyor.

Giyim parçalarında markalar ve tasarımcılar her ne kadar daha rahat ve minimal bir duruş benimsemeye başlasa da ayakkabı ve çantalarda bir o kadar abartıyı ve sürrealist çalışmaları tercih ediyorlar. 

Önceki ve Sonraki
Haberler