EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Yazın trendi mavi beyaz çizgiler

Bu yaza damgasını vuran trendlerin başında mavi-beyaz çizgili parçalar geliyor. İster spor ister şık şekillerde kombinlenebilen bu parçaları nasıl giyeceğiz?

Yazın trendi mavi beyaz çizgiler
Yazın trendi mavi beyaz çizgiler
Kombininizi tamamen beyaz renkte ayakkabıyla, şortla, pantolonla tamamlayarak sade ve sportif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellikle yazın stilizini hasır şapkalarla, hasır topuklarla tamamlayarak da hem yazlık hem de rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. Biraz daha şık parçaların peşinde olanlar için ise önerimiz altın ve gümüş detaylar ile kombini  tamamlamak. Ayrıca nar çiçeği, pembe ve uçuk sarı gibi canlı renklerle de kombinleyerek farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kalın çizgililer, ince çizgililer, koyu mavi ya da açık mavi çizgililer gibi pek çok seçenekleri mevcut. Ayrıca tulum parçalar bu trendde öne çıkan modellerden.

Tulumların dışında omzu açık parçalar da mavi-beyaz çizgili modeller ile bu sezonun en favori parçaları arasına çoktan girdi. Önden bağlamalı parçalar da sezonun bir diğer trendlerinden ve mavi-beyaz çizgili desen ile birleşerek çok daha farklı bir tarz yaratıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler