EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Sallantılı küpeler

Püskül, taş ve kuş tüyü gibi pek çok farklı malzemenin kullanıldığı sallantılı küpeler bu sezon hiç olmadıkları kadar uzun!

Trend alarmı: Sallantılı küpeler
Trend alarmı: Sallantılı küpeler
Takı trendlerinde bu sezon en çok küpe aksesuarında bir yükseliş yaşanıyor adeta… Daha önce sizlere disko topu modelleri yazmıştık, şimdi ise sıra sallantılı küpelerde!

Özellikle defilelerde sıkça göze çarpan detay bu küpelerin neredeyse boyun hizası boyunca devam ediyor oluşu. Fiziksel açıdan uzun küpeler özellikle açık yaka kıyafetlerle kullanıldığında sizi çok daha uzun boylu, uzun boyunlu gösterecektir.

Bu tip küpeleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri saçınızı tamamen salık bırakmamanız gerekiyor. Hafif bir topuz yapabilir ya da kulak hizasındaki saçlarınızı arkada toplayabilirsiniz. Ancak tamamen açık bir saç da küpe kendini göstermeyecektir.

Disko topunu andıran modellerden farklı olarak bu küpeler her ne kadar uzun olsalar da çoğu zaman fazlasıyla iri de durabiliyorlar çünkü bu küpeler baştan aşağı işlenmiş durumda. Kat kat püsküller, çiçek motifli taşlar ve bunların bir arada kullanıldığı modeller de olabiliyor. Özellikle taşlarla tasarlanmış modeller hem geceye hem gündüze uyarlanabilir nitelikte…

Bir kot bir tişört gibi klasik ve spor bir kombini bile bu küpelerle canlandırabilirsiniz unutmayın! 


Önceki ve Sonraki
Haberler