EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Renkli deri mini etekler

Bahar ve yaz dönemlerinin olmazsa olmaz parçalarından mini eteklerin bu sezon müthiş bir hızla geri dönmesinin ardından özellikle renkli ve deri modeller çok fazla ön plana çıktı.

Trend alarmı: Renkli deri mini etekler
Trend alarmı: Renkli deri mini etekler
Bu yeni trend renkli deri etekler genellikle tek renk üretildiği için desenli bir parça kadar sizi yormayacaktır. Böylelikle kombinlerken çok daha özgür davranabilirsiniz. Farklı ve canlı renkleri bir araya getirmekten korkmayın.

Cıvıl cıvıl havalarda siyah bir mini deri etek giymektense artık sarı, mavi, kırmızı, krem tonlarında dilediğiniz bir eteği başka renklerle ya da siyah, beyaz, gri gibi ana renklerle kombinleyebilirsiniz. 

Dikkat etmeniz gereken tek şey fazla renk de bir süre sonra karmaşa yaratabileceğinden 2-3 farklı rengin dışına çok fazla çıkmamanız. Eğer kıyafetlerinizi fazla canlı renklerden yana tercih ettiyseniz ayakkabı ve çanta da daha sade modelleri tercih etmelisiniz.

Gideceğiniz yere göre spor ayakkabı, topuklu ya da sandaletlerle tamamlayarak bahar ve yaz aylarında enerjik ve eğlenceli bir görünüm elde edebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler