EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Pijama takımlar

Moda dünyasında trendlerin ucu bucağı yok desek haksız sayılmayız. Çünkü bu sezon moda, evde giydiğimiz pijama takımlarımızı sokağa çağırıyor.

profil
BT Ekip
08.03.2016
Trend alarmı: Pijama takımlar
Pek çok marka pijama tipi gömlek ve pantolon takımları yaptığında kim onları sokakta giymemiz için yaptıklarını düşünmüştü ki? Birkaç yıl önce Rihanna, davetlere bu stille katıldığında herkes çok şaşırmıştı. Şimdi ise sıra sizde.

NASIL KOMBİNLENİR?

Dilerseniz kot pantolonunuzun, eteğinizin üstüne saten bir pijama üstü giyerek bu trendi yakalayabilirsiniz. Ya da takım olarak giyip spor ayakkabı ya da topuklu tercih edebilirsiniz. Oldukça sade bir saç ve makyaj yapmakta fayda var.

Hem saç-makyajda hem de aksesuarda abartıdan kaçınılması dikkat edilmesi gereken noktaların başında geliyor. Özellikle tek üst parça tercih edecekler için de tavsiyemiz diğer parçaları olabildiğince sade ve gösterişsiz seçmeleri olacak.

AKSESUAR SEÇİMİ

Ayrıca bu tip parçaları birçok farklı bilezik, üst üste takılmış ince kolyeler ya da küpelerle, şık bir güneş gözlüğü ile tamamlayarak da etkisini yükseltebilirsiniz.

Bir zamanlar örgü ve benzeri takımlar trend olduğunda rahatlığı ile gönülleri feth etmişti. Sıra pijamalarda… Bir kot pantolon ve beyaz bir spor ayakkabı ile kimse sizin pijamayla sokağa çıktığınızı anlamayacak bizden size garanti!

Önceki ve Sonraki
Haberler